fbpx
Reportažai

„Didžio grožio“ beieškant

Vakaro akimirka Marinos Juralevičiūtės nuotrauka
Vakaro akimirka
Marinos Juralevičiūtės nuotrauka

Į kino teatro „Forum Cinemas“ sales trumpam sugrįžo pavasaris. „Kino pavasaris“. Festivalio komanda kartu su savanoriais ir kitais kviestiniais svečiais rinkosi į kino teatro salę pasisemti įkvėpimo iš režisieriaus Paolo Sorrentino juostos „Didis grožis“. Filmą pristatinėjęs reklamos agentūros „New!“ kūrybos direktorius ir vienas iš savininkų, jaunasis režisierius Tomas Ramanauskas pradėdamas savo kalbą publikai uždavė klausimą: „Kiek iš jūsų nežino, kas yra Sorrentino?“ Daugeliui žiūrovų pakėlus rankas T. Ramanauskas apsidžiaugė: „Labai gerai. Aš turiu jums fantastišką žinią – atsiminkite šį vakarą, nes tikiuosi, kad jums jis įstrigs ilgam. Šiandien atrasite vieną iš puikių Europos režisierių, neabejotinai geriausią pastarojo meto italų režisierių. Aš taip pat esu jo fanas. Vienas kino kritikas pasakė, kad filmas jam priminė jausmą, tarsi šis suvalgytų trisdešimt aštuonis desertus iš karto. Tokia intensyvi ir turtinga vaizdais yra ši juosta“, – skambių apibūdinimų nešykštėjo T. Ramanauskas, kalbėdamas apie filmą.

Skanaus seanso aš linkiu ir Jums, mielieji. Tegul užgęsta šviesos ir mes atsidursime pašėlusiame vakarėlyje, kuris vadinasi Roma.

Komentarai
Kinas todėl, kad norisi daugiau. Tol, kol akys mato lyg pro objektyvą! KINFO todėl, kad smagu dirbti su žmonėmis, mylinčiais ir išmanančiais savo veiklą. Žmonėmis, kurie nusišypsos ir pasakys: darom! Toks mano būdas papasakoti kitiems apie dalykus, kurie įkvepia.