fbpx
Naujienos

Didžiulės sėkmės sulaukusio „Lego filmo“ tęsinys kino teatrus pasiekti turėtų 2017 metais

LEGO
LEGO
Kadras iš filmo „LEGO filmas“
„ACME Film“ archyvas

JAV kino teatrų lankomumo topuose tebekaraliaujantis „Lego filmas“ (angl. „The LEGO movie“) tapo milžiniškos žmonių meilės šiam konstruktoriui įrodymu. Visus lūkesčius pranokusio kompiuterinės animacijos filmo kūrėjai nežada sėdėti sudėję rankų – kino studija „Warner Bros.“ jau pranešė apie juostos tęsinio kūrimą.

Režisierių Philo Lordo ir Christopherio Millerio filmas, kurio pagrindiniais aktoriais tapo „Lego“ žmogeliukai, nuo pat premjeros buvo liaupsinamas kritikų, o žiūrovų palankumą įrodė gausybė jį pamatyti suplūdusių lankytojų ir įspūdingi bilietų pardavimo skaičiai. „Lego filmas“ jau susišlavė apie 200 mln. JAV dolerių visame pasaulyje ir, nors nuo pasaulinės premjeros praėjo daugiau kaip  dvi savaitės, ši suma vis dar auga. Filmo biudžetas buvo 60 mln. JAV dolerių, tad kūrėjų triūsas atsiperka su kaupu.

Prieš kurį laiką pasirodė informacija, kad ruošiamas dar vienas filmas vyksiantis „Lego“ pasaulyje – „Lego Ninjago“, tačiau jis nėra tiesioginis „Lego filmo“ tęsinys. Šioje juostoje, manoma, turėtų būti gerokai daugiau veiksmo, kovos scenų, kurios rutuliosis nindzių karalystėje. Nors kai kurių šaltinių duomenimis neaišku, kada studija ketina jį išleisti, dalis žiniasklaidos tvirtina, kad šis filmas turėtų pasirodyti per artimiausius porą metų, dar iki „Lego filmo 2“. Beje, „Lego Ninjago“ konstruktoriaus serija jau turėjo šiokią tokią ekranizaciją – serialą „Cartoon Network“ televizijoje, pavadintą „Ninjago: Masters of Spinjitzu“.

Tačiau karščiausia šių dienų naujiena ta, kad „Warner Bros.“ patvirtino tolimesnį bendradarbiavimą su „Lego“. Nors būsimos juostos istorija miglota ir studija neatskleidžia jokių detalių, jau nustatyta kol kas pavadinimo neturinčio filmo pasaulinės premjeros data, tai – 2017-ųjų gegužės 26-oji.

Nepranešama, ar tęsinį režisuos tie patys kino kūrėjai, taip pat nežinoma, ar juostoje bus tęsiamas pasakojimas apie statybininką Emetą ir jo bičiulius, ar bus pasirinkta nauja siužeto linija.

Dar nemačiusieji nuotaikingojo „Lego filmo“ vis dar gali išvysti šį labai juokingą animacinį nuotykį Lietuvos kino teatruose.

„Lego filmo“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"