fbpx
Naujienos

Dievu pasivertusį Kserksą epe „300: imperijos gimimas“ įkūnijęs Rodrigo Santoro grimerinėje praleisdavo po 5 valandas per dieną

Rodrigo Santoro 300 imperijos gimimas (3)
Rodrigo Santoro 300 imperijos gimimas  (3)
Kadras iš filmo „300: imperijos gimimas“
ACME Films archyvas

Vienu ryškiausių naujojo istorinio veiksmo filmo „300: imperijos gimimas“ (angl. „300: Rise of an Empire“) personažų tapo 2006-ųjų kino epe jau matytas Persijos karalius Kserksas, kurį įkūnijo brazilų aktorius Rodrigo Santoro. Tamsiaplaukis ne tik vėl išsižadėjo plaukų, pasipuošė sandalais ir aukso grandinėmis, bet ir turėjo iškęsti varginančias treniruotes bei ilgas valandas grimerinėje.

Dievu pasivertusį Persijos valdovą jau antrąsyk suvaidinęs 38-erių R.Santoro buvo priverstas praėjus beveik septyneriems metams atgauti tokias įspūdingas kūno formas ir muskulatūrą, kaip kad žiūrovai matė filme „300“. Pastarosios juostos ir naujosios „300: imperijos gimimas“ veiksmas vyksta tuo pačiu metu, tačiau pirmoji yra apie apie Termopilų mūšį, o antroji apie tuo pat metu jūroje vykusį veiksmą.

Iš prigimties palyginti lieknam R.Santoro teko itin intensyviai treniruotis sporto salėje, kad padidėtų jo raumenys. „Darbas buvo labai intensvyus. Kserksas turi ypatingą fizinę formą. Ji buvo detaliai aprašyta Franko Millerio komikse „Kserksas“, pagal kurį ir buvo kuriamas filmas, tad Zackas Snyderis („300“ režisierius ir „300: imperijos gimimas“ prodiuseris), norėjo, kad būčiau kuo artimesnis tam vaizdavimui“, – portalui Examiner.com pasakojo aktorius.

Tačiau fizinės treniruotės nebuvo vienintelis varginantis dalykas. Daug brazilo ištvermės pareikalavo ir kaskart prieš filmavimus vykusios grimo sesijos. Bulgarijoje, Sofijoje, kur vyko filmavimo darbai, aktoriui tekdavo kasdien net po penkias valandas praleisti grimuojantis, kad jis atitiktų unikalios išvaizdos Persijos karalių, kuris visas it paauksuotas bei pasipuošęs ryškiu makiažu.

Paties R.Santoro teigimu, dar vienu milžinišku iššūkiu jam tapo filmavimasis prie mėlyno ekrano, atskirai nuo kitų kolegų. „Kai prie tavęs tik vienspalvis ekranas, turi vaizduotėje susikurti viską, ko nematai. Mano herojus – gigantiško, beveik trijų metrų ūgio, privalėjau visą laiką kalbėti nuleidęs akis, kad tai filme atrodytų natūraliai“, – prisimindamas šypsojosi brazilas, pridurdamas esantis labai patenkintas rezultatu, mat filmas yra „nuostabaus grožio“.

Kruvini graikų ir persų susidūrimai filme „300: imperijos gimimas“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau kovo 7 dieną.

Filmo „300: imperijos gimimas“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"