fbpx
Kino industrija, Naujienos

Dokumentikos kūrėjams skirtuose mokymuose „Docs to Start“ dalyvaus ir lietuviai

Lietuvos kino centras
Lietuvos kino centras

Lietuvos kino centrui užmezgus bendradarbiavimą su „Władysław Ślesicki Film Foundation“, organizuojančia dokumentikos kūrėjams skirtą programą „Doc Lab Poland“, galimybė dalyvauti programos dalyje „Docs to Start“ sudaryta ir dviem režisierių ir prodiuserių komandoms iš Lietuvos.

Mokymuose dalyvaus režisierė Aistė Žegulytė su prodiusere Giedre Burokaite bei režisierius Vytautas Puidokas su prodiuseriu Pauliumi Juočeriu. A. Žegulytė ir G. Burokaitė mokymuose vystys projektą „Apie žmones, žvėris ir daiktus”, o V. Puidokas ir P. Juočeris – projektą „Aleksandras Didysis“.

Mokymai „Docs to Start“ yra skirti tarptautinį potencialą turinčių dokumentinių projektų, esančių vystymo arba ankstyvajame gamybos etape, tobulinimui. Trijų dienų sesija vyks Krokuvos kino festivalio metu: dalyviai vystys ir viešai pristatys savo projektus, ieškos koprodusierių, tobulins filmų anonsus, rengs gamybos, finansinę ir komunikacijos strategijas. Geriausiems projektams bus skirti apdovanojimai.

Programoje taip pat dalyvaus Lenkijos kino prodiuseriai, Lenkijos televizijų ir „HBO“ atstovai, regioninių fondų bei institucijų, remiančių dokumentikos kūrybą Lenkijoje, atstovai, tarptautinių projektų pristatymo ir koprodukcijos mugių atstovai ir tarptautiniai ekspertai.

Komentarai