fbpx
Lietuviški filmai, Naujienos

Donatas Ulvydas pristato naujausio filmo „Ir visi jų vyrai“ anonsą: „Ši juosta tapo siurprizu net ir man pačiam“

Kadras iš filmo „Ir visi jų vyrai“

Jau sausio 25 dieną kino teatruose įvyks juostomis „Tadas Blinda. Pradžia“, „Emilija iš Laisvės alėjos“, „Kaip pavogti žmoną“ ar „Valentinas vienas“ išgarsėjusio režisieriaus Donato Ulvydo naujausio filmo „Ir visi jų vyrai“ premjera. Jau netrukus pasirodysiančioje romantinėje komedijoje pamatysime ryškiausias Lietuvos kino ekrano žvaigždes Kristiną Kazlauskaitę, Ingą Jankauskaitę, Audrių Bružą, Giedrių Savicką ir kitus žinomus veidus, o kol kas į būsimą juostą bent akies krašteliu filmo kūrėjai siūlo pažvelgti tik ką dienos šviesą išvydusiame filmo anonse.

„Tai jau aštuntas mano kuriamas filmas ir jau atrodė žinojau, kaip kas bus.  Tokiems filmams kaip „Tadas Blinda. Pradžia“ ar „Emilija iš Laisvės alėjos“ reikia nusiteikti, labai pasiruošti, čia nebūna siurprizų. Su „Ir visi jų vyrai“ buvo kitaip, gerokai įdomiau. Kai gavau scenarijų, galvojau, viskas bus aišku. Geri aktoriai, puikus humoras, be sudėtingų dekoracijų, nes veiksmas vyksta dabar. Atrodė, vienas du ir be didesnių problemų sukursime žiūrovams nuotaikingą pramogą. Su tokiu nusiteikimu startavau. Tuomet likimas ir parodė savo nagučius“, – pasakoja D. Ulvydas.

„Ir visi jų vyrai“ filmavimas
Nuotrauka: Vitalis Verbus

Jo teigimu, toliau viskas klostėsi neplanuotai: „Pradėjo lįsti profesionalūs aktorių klausimai apie jų personažų veiksmus ir vertinimus. Susiklijavo puiki komanda, skatinusi mane mąstyti dar labiau ir atsakingiau. Pajutome, kad pradėjome norėti padaryti dar ir dar geriau, nei planavome, tikslai augo. Atėjo filmas, sukryžiavo rankas ant krūtinės ir užtikrintai pasakė: tai tu galvojai, kad būsiu mažas ir paprastas? Na, pažiūrėsim. Ir spruko nuo manęs, šaukdamas „vykis!“. Teko vytis. Ar man pasisekė, bus matyti iš žiūrovų reakcijų. Bet galiu pasakyti drąsiai – tai labai didelis filmas. Ir kad jis toks bus supratau tik pradėjęs filmuoti“.

Kaip juostą įvertins žiūrovai, sužinosime jau nuo sausio 25 dienos, o kol kas „Ir visi jų vyrai“ kūrėjai siūlo pamatyti anonsą, po kurio premjeros lauksime dar stipriau:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"