fbpx
Naujienos

Džeimsą Bondą vaidinantis Danielis Craigas pripažino, kad su amžiumi prieš kamerą nusirengti vis sunkiau

Kadras iš filmo „007 operacija Skyfall“
„ACME Film“ archyvas

Artėjant naujosios, jau 23-osios, bondiados dalies „007 operacija Skyfall“ (angl. „Skyfall“) premjerai, slaptąjį agentą Džeimsą Bondą vaidinantis aktorius Danielis Craigas papuošė daugybę žurnalų viršelių ir davė nesuskaičiuojamą galybę interviu. Kalbėdamasis su Shortlist.com žurnalistais 44-erių vyras prisipažino jaučiantis, kad su kiekvienais metais apsinuoginti prieš kamerą jam vis sunkiau.

Džeimsas Bondas  visuomet garsėjo ne tik savo sumanumu ir gebėjimu išsisukti iš sudėtingiausių situacijų, bet ir meile moterims. Tad nenuostabu, kad kiekviename bondiados filme garsusis agentas 007 spėja pasimėgauti ir intymiomis scenomis. Filme „007 operacija Skyfall“ taip pat netrūks kraują kaitinančių vaizdų ir gražių moterų.

D.Craigas juokavo, kad kartais dėl meilės scenų pasijaučiantis ne aktoriumi, o tik aistrų objektu, tačiau dėl to neišgyvenantis. „Skaitydamas scenarijų nesirūpinu, kiek kartų per filmą reikės nusirengti. Žinau, kad su laiku tą padaryti bus sunkiau ir sunkiau, bet kol galiu – tai smagu. Filmui užtenkamai seksualumo suteikia stulbinančiai gražios moterys. Tikiuosi, aš irgi prie to prisidedu. Kai jau imsiu gadinti vaizdą, reikės samdytis kūno dublerį“, – juokėsi aktorius.

D.Craigas po filmo „007 operacija Skyfall“ turi kontraktą dar dviems Džeimso Bondo frančizės filmams.

Naujausioje juostoje, kurią režisavo Samas Mendesas, iš aktoriaus Ralpho Fienneso herojaus lūpų nuskamba frazė: „Šnipinėjimas – tai jauno vyro žaidimas.“ D.Craigas teigė iš dalies su tokiais žodžiais sutinkantis. „Žinoma, tiesos tame yra. Tačiau filmas – kitokios tikrovės kūrimas. Dalis tikra, o dalis – gudriai sugalvota apgaulė, kuri padeda sukurti juostą dar įspūdingesnę. Atlieku triukus ir pats, tačiau kartais negaliu pašokti taip, kaip anksčiau, juolab vis reikia žiūrėti, kad nesusižeisčiau“, – darbo subtilybėmis dalinosi D.Craigas.

Naująją Džeimso Bondo misiją filme „007 operacija Skyfall“, kuriame taip pat vaidina Javieras Bardemas, Judi Dench, Naomie Harris, Albertas Finney, Benas Whishaw ir kiti, Lietuvos žiūrovai išvys jau lapkričio 1 dieną.

 

Filmo „007 operacija Skyfall“ anonsas:

„ACME Film“ informacija.

Komentarai