fbpx
Naujienos

E. Watson naujame filme „Elitinis jaunimas“ sušoko viliotinį

Kadras iš filmo  „Elitinis jaunimas“  „Garsų pasaulio įrašų“ archyvas
Kadras iš filmo „Elitinis jaunimas“
„Garsų pasaulio įrašų“ archyvas

Vos baigusi filmuotis paskutinėje „Hario Poterio“ sagos dalyje, raganaitę Hermioną dešimtmetį įkūnijusi aktorė Emma Watson suskubo nusikratyti vaikiško įvaizdžio. Pirmiausia, ką ji padarė – nusirėžė plaukus, kurių pagal sutartį su „Hario Poterio“ kūrėjais, negalėjo trumpinti. Ataugus plaukams, E. Watson ryžosi drąsesniems žygiams – šokiruojantiems vaidmenims naujuose filmuose.

Birželio 28 dieną Lietuvos ekranuose pasirodysiančioje juostoje „Elitinis jaunimas“ E. Watson įkūnija vieną iš paauglių grupelės narių, apvaginėjančių Holivudo Kalvose įsikūrusius garsius ir galingus. Viena iš nelaimingųjų, patekusių į vagišių akiratį, buvo Paris Hilton, kurios namuose madingų daikčiukų medžiotojai surengė sau tikrą puotą.

Įsilaužę į Paris Hilton vilą, jaunuoliai neteko amo nuo spindesio. Pagal scenarijų, Emma Watson turėjo sušokti striptizą aplink Hilton apartamentuose įtaisytą šiam šokiui skirtą strypą. Kanuose pristatydama filmą aktorė sakė: „Jei matėte šią sceną, suprasite, kad sunkiai galėtumėte pavadinti mane striptizo profesionale. Aš pati manau, jog šioje srityje derėtų pasitobulinti, tačiau mano personažas – paauglė mergina, argi nebūtų keista, jei įsilaužus į Paris Hilton namus ir radus ten diskotekų salę su stulpu aš pasirodyčiau esanti profesionali striptizo šokėja?“.

„Elitinio jaunimo“ režisierė Sofia Coppola prisipažino esanti nustebinta E. Watson transformacijos šiame filme: „Įtraukiau striptizo sceną į filmą vien tam, kad atskleisdama Holivudo vaikų gyvenimą, parodyčiau jo kuo daugiau ir kuo įvairesniais kampais“. Emma, kalbėdama apie savo personažą, teigė, kad šokdama striptizą bei kitaip šokiruojamai besielgdama ji bandė parodyti tikrąjį Holivudo paauglių gyvenimą, kurį pati puikiai pažįsta. „Deja, toli gražu ne visi Holivudo vaikai suauga. Kas žino, gal ir aš įsirengsiu savo namuose strypą šokiams, o kitame filme šoksiu profesionaliai“, – juokėsi E. Watson.

Filmo ištrauka:

„Garsų pasaulio įrašų“ informacija

Komentarai