fbpx
Festivaliai, Naujienos, Sporto kino festivalis

Elitiniai sportininkai atidarys „Sporto kino festivalį“

„Sporto kino festivalis“

Dviratininką Ramūną Navardauską Lietuvoje pamatysi nedažnai. Šį sykį „Tour de France“ lenktynių dalyvis viešėdamas tėvynėje rado laiko ir „pasikultūrinti“. Spalio 26 dieną, ketvirtadienį, dviratininkas drauge su būriu kitų LTeam komandos narių lankysis „Sporto kino festivalyje“.

R. Navardauskas, tinklininkė Monika Povilaitytė, irkluotojai Milda Valčiukaitė ir Saulius Ritter, penkiakovininkė Ieva Serapinaitė, lengvaatletės Diana Lobačevskė ir Brigita Virbalytė, biatlonininkas Karolis Dombrovskis, parolimpinis čempionas Mindaugas Bilius – filmo „I‘m Bolt“ („Aš esu Boltas“) svečių sąraše. Šis filmas – festivalio atidarymo seansas.

Iš viso „Sporto kino festivalis“ publikai siųlo 8 Lietuvoje nerodytus filmus iš 9 šalių. Festivalis spalio 26-29 dienomis vyks Vilniuje (kino teatras „Pasaka“) ir Kaune (kino teatras „Romuva“). Įėjimas į „Sporto kino festivalį“ nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas. Registracija į kino seansus vyksta svetainėje www.lteam.lt/renginiai/Sporto-kino-festivalis

„Sporto kino festivalis“ skirtas plačiajai Lietuvos visuomenei, atskirų sporto šakų fanams bei kino gurmanams. Festivalio tema – vidinė stiprybė, sporto jėga keisti pasaulį ir save. Atvykę į kino teatrus sužinos, kiek „kainuoja“ pergalės, kokia yra nematoma sporto pusė.

Šis festivalis yra vienintelis kino festivalis Lietuvoje, skirtas sportui. Juo siekiama supažindinti Lietuvos visuomenę su sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo teikiamomis naudomis, supažindinti su sporto istorija, įvairių šalių kultūromis ir olimpiniu judėjimu. Festivalį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas drauge su Vilniaus universitetu bei VU Sveikatos ir sporto centru. Festivalio partneriai – JAV ir Japonijos ambasados, Kanados ambasados biuras Vilniuje, Goethe, Lenkų ir Prancūzų institutai.

„Sporto kino festivalis“ 2017 programa

Programa (Vilnius)

Spalio 26 diena, ketvirtadienis:

12:00 val. – „Autumn Gold“

18:45 val. – „I Am Bolt“

Spalio 27 diena, penktadienis:

12:00 val. – „Sport Kids“

19:00 val. – „Olympic Pride / American Prejudice“

Spalio 28 diena, šeštadienis:

13:00 val. – „Art of Freedom“

15:00 val. – „Parfaites“

Spalio 29 diena, sekmadienis:

13:00 val. – „Ginger“

15:00 val. – „Jappeloup“

 

Programa (Kaunas)

Spalio 26 diena, ketvirtadienis:

10:00 val. – „Autumn Gold“

Spalio 27 diena, penktadienis:

12:00 val. „Sport Kids“

19:00 val. „I Am Bolt“

Spalio 28 diena, šeštadienis:

14:00 val. „Jappelou“

18:00 val. „Olympic Pride“

Spalio 29 diena, sekmadienis:

14:00 val. „Art of Freedom“

16:00 val. „Parfaites“

Komentarai