fbpx
Naujienos

Emilio Vėlyvio filmo „Nakties sergėtojų“ herojai prabils Lietuvos žvaigždžių balsais!

 

Donatas Šimukauskas ir Arūnas Storpirštis GPĮ archyvas
Donatas Šimukauskas ir Arūnas Storpirštis
GPĮ archyvas

Šiuo metu „Garsų pasaulio įrašų“ studijoje karštymetis – lietuviškos žvaigždės varžosi dėl galimybės įgarsinti Maskvoje kuriamą režisieriaus Emilio Vėlyvio fantastinį veiksmo filmą „Nakties sergėtojai“. Kūrybiniam procesui vadovauja aktorius ir garso režisierius Andrius Paulavičius, kurio ankstesnių lietuviško dubliažo darbų – animacijų „Simpsonai“ ir „Boltas“ – herojų frazės ilgam įsiminė žiūrovams („…kaulė voras kiaulė voras…“).

Monika Šalčiūtė ir Andrius Paulavičius GPĮ archyvas
Monika Šalčiūtė ir Andrius Paulavičius
GPĮ archyvas

A. Paulavičius ir kai kurie kiti kastinge dalyvaujantys aktoriai – Mindaugas Papinigis, Sakalas Uždavinys, Donatas Šimukauskas – jau prisidėjo prie ankstesnių E. Vėlyvio darbų populiarumo, suvaidinę filmuose „Zero“, „Zero II“ ir „Redirected / Už Lietuvą!“. Taip pat pretendentai vaidmenis dubliuoti yra Simonas Storpirštis, Arūnas Storpirštis, Algirdas Dainavičius, Arvydas Dapšys ir kiti.

Be profesionalių aktorių atrankoje dalyvauja dainininkė Vilija Matačiūnaitė bei socialinių tinklų ir geltonosios žiniasklaidos numylėtinė Monika Šalčiūtė.

„Nakties sergėtojai“ – pirmasis E. Vėlyvio filmas, į kurį drąsiai galėtų eiti visa šeima, ir kurio siužetas turėtų patikti tiek veiksmo, tiek fantastinių, tiek filmų apie meilę mėgėjams. Jame jaunas kurjeris Paša netikėtai įsimyli žavią lietuvių dainininkę, o iš tiesų vampyrę Daną Lokis, nuo kurios priklauso žmonių ir antgamtinių būtybių pusiausvyra pasaulyje. Kurjeris užverbuojamas padėti slaptai tarnybai, prižiūrinčiai tvarką ir ramybę. Bet netikėtai viskas ima slysti tarnybai iš rankų…

Filmą „Nakties sergėtojai“ žiūrėkite nuo rugsėjo 2 d. visuose Lietuvos kino teatruose!

Anonsas:

 

Komentarai