fbpx
Naujienos

Emilio Vėlyvio triumfas ant raudonojo kilimo Maskvoje

Emilio Vėlyvio tamsos būtybės pasirodė viešumoje, Maskvoje įvyko pirmoji filmo „Nakties sergėtojai“ raudonojo kilimo premjera! Joje dalyvavo filmo kūrėjai: režisierius, prodiuseriai, vaidinę aktoriai bei Rusijos pramogų pasaulio žvaigždės, kurie liko filmu sužavėti ir audringai sveikino visą komandą.

Prieš pat premjerą telefonu pakalbintas režisierius Emilis Vėlyvis neslėpė nekantraujantis išvysti savo kūrinį didžiajame ekrane. Paklaustas, ar nesijaudina, Emilis, kaip visada, vyriškai patikino, kad jaučiasi ramus, nes visus prodiuserių lūkesčius įgyvendino. Siekdamas kuo geresnio galutinio rezultato, lietuvių režisierius liko iki galo Maskvoje ir pats kuravo kūrybinį postprodukcijos procesą.

„Nakties sergėtojai“ – filmas, sukurtas pagal geriausius kitus šio žanro pavyzdžius, kaip „Vyrai juodais drabužiais“ ir „Nakties sargyba“. Vilkolakiai, vampyrai, raganos – realiai egzistuoja. Jeigu jūs iki šiol nesusidūrėte su jais, vadinasi tai yra spec. tarnybų slaptojo būrio „N“ nuopelnas, kuris saugo ir prižiūri alternatyvaus pasaulio gyventojus. Paprastas kurjeris atsitiktinai tampa blogio būtybių užpuolimo liudininku viename viešbutyje, ir tada jam pasiūlomas naujas keistas darbas. Būrio „N“ darbuotojai yra mirtingieji, bet per kieti net vampyrų dantims.

Nuo rugsėjo 2 d. „Nakties sergėtojai“ jau kinuose Lietuvoje!

 

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

Komentarai