fbpx
Naujienos

Emilis Vėlyvis susitiks su Jean‘u Claude‘u Van Damme‘u

Jeanas Claude‘as Van Damme‘as, Aktoriaus asmeninio archyvo nuotr.
Jeanas Claude‘as Van Damme‘as, Aktoriaus asmeninio archyvo nuotr.
Jeanas Claude‘as Van Damme‘as
Aktoriaus asmeninio archyvo nuotr.

Pasaulinei premjerai besiruošianti filmo „REDIRECTED“ komanda gavo išskirtinę teisę susitikti su kitą savaitę Lietuvoje viešėsiančia pasauline filmų žvaigžde Jean‘u Claude‘u Van Damme‘u. Prodiuserės Daivos Jovaišienės teigimu, režisierius Emilis Vėlyvis, sužinojęs, kad žvaigždė atvyksta į Lietuvą, nedvejodamas pasiūlė aktoriui susitikti ir aptarti galimus bendrus kino projektus.

Kitą savaitę į Lietuvą atvykstantis žymus aktorius entuziastingai sureagavo į „REDIRECTED“ komandos kvietimą susitikti.

„Lietuvoje J. Claude‘as Van Damme‘as lankysis labai trumpai, todėl džiaugiamės, kad savo darbotvarkėje jis rado laiko susitikimui su mumis“, – teigia „REDIRECTED“ prodiuserė.

Pasak D. Jovaišienės konfidencialumo sutartis, kurią ruošdamiesi susitikimui turėjo pasirašyti režisierius ir filmo prodiuseriai, neleidžia atskleisti susitikimo detalių, bet ji patvirtino, kad susitikus bus aptariamos ir bendradarbiavimo galimybės.

„Susitikimo metu su J. Claude‘u Van Damme‘u aptarsime keletą svarbių klausimų, o vienas iš jų bus – naujas E. Vėlyvio projektas. Ne kasdien galime diskutuoti apie kiną su tokio lygio žvaigždėmis, taigi nekantriai laukiame galimybės pasidalinti skirtingomis kino patirtimis“, – sako D. Jovaišienė.

Prodiuserės teigimu, E. Vėlyvis šiuo metu kaip tik dirba prie naujo filmo scenarijaus ir žvalgosi herojų šiam projektui.

„E. Vėlyvis kaip ir įprastai ieško nestandartinių, ryškių personažų savo naujam filmui, o J. Claude‘as Van Damme‘as jo taikinyje buvo jau seniai, todėl susitikimas su šiuo aktoriumi – puiki proga aptarti galimybę kino žvaigždei prisijungti prie E. Vėlyvio kino komandos“, – teigia D. Jovaišienė.

Kultinis Holivudo aktorius ir kovos menų legenda į Lietuvą atvyksta padėti rinkti finansavimą labdaros organizacijai „Operation Smile“ (www.ForumOne.co/1000smiles). Kitą penktadienį, spalio 24 d., Vilniuje jis dalyvaus didžiausioje verslo ir lyderystės konferencijoje „Forum One“, kurios dalyvius ir žiūrovus užsienyje pakvies aukoti lėšas vaikų su įgimtais veido nesuaugimais operacijoms skurdžiai gyvenančiose šalyse.

Lapkričio 7 d. „REDIRECTED“ grįžta į kino teatrus su pasauline premjera. Atnaujinta sėkmingiausio lietuviško filmo versija bus rodoma ir Lietuvos kino teatruose.

Filmo kūrėjo informacija

Komentarai