fbpx
Naujienos

Emily Blunt patvirtino, kad planuojama siaubo filmų „Tylos zona“ trilogija

Emily Blunt „Tylos zona 2“ filmavime
Paramount archyvas

Siaubo filmų „Tylos zona“ (angl. „A Quiet Place“) žvaigždė Emily Blunt atskleidė, kad režisierius John Krasinski preliminariai tikisi pirmuosius du franšizės filmus paversti trilogija.

Originalusis postapokaliptinis siaubo filmas, kurio premjera įvyko dar 2018 metais, sulaukė didžiulės sėkmės ir kritikų pripažinimo. Žiūrovai gyrė sukurtą tylos pasaulį ir siaubingų ateivių sukeltą perversmą filme. Tai buvo populiariausias kino studijos „Paramount“ hitas, kuris pritraukė pilnas sales siaubo gerbėjų ištisas savaites. Po didelio tarptautinio pasisekimo, filme vaidinęs ir režisavęs aktorius John Krasinski iškart pradėjo kurti tęsinį.

Pirmoji „Tylos zona“ dalis pristato šeimą, kuri išgyveno nematančių, tačiau dėl menkiausio garso visus gyvus organizmus grobiančių ir žudančių ateivių invaziją. Priversti išgyventi nuniokotame pasaulyje, Abotų šeima savo dienas leidžia nekeldami jokio triukšmo. Per šį laiką jie bando įveikti emocinę įtampą, pašlijusius šeimyninius santykius, ypač tarp jaunos dukters Regan (akt. Millicent Simmonds) ir jos tėvo Lee (akt. John Krasinski).

Artėjant pirmojo filmo pabaigai Abotai atranda naują būdą nugalėti akluosius monstrus, nors tai jiems kainuoja labai brangiai. Tuo tarpu šiemet kinuose pasirodysiančiame tęsinyje „Tylos zona 2“ veiksmas vyksta iškart po pirmojo filmo įvykių, kur šeima bando surasti kitus išgyvenusius žmones.

Aktorė Emily Blunt pasidalino informacija apie kino juostą „Tylos zona 2“ ir jos meilę franšizei. Ji taip pat patvirtino J. Krasinski ateities planus šiuos filmus paversti į trilogiją.

„Jis turi daugybę idėjų, kurios galėtų suveikti. Manau, kad jis tiesiog norėjo pirmiausia pamatyti, kaip žmonės sureaguos į tęsinį, kol visiškai įsitraukė į darbą su trečiuoju filmu. Bet jis turi porą puikių idėjų, kaip galėtų atsirasti trilogija.“ – sako Emily Blunt.

Pažymėtina, kad filmo tęsinys originaliai turėjo pasirodyti kinuose 2020 m. kovą, tačiau dėl COVID-19 pandemijos buvo atidėtas net keletą kartų, kol galiausiai kino studija „Paramount“ pasirinko šių metų gegužę. Ankstyvos siaubo filmo „Tylos zona 2“ apžvalgos yra nepaprastai teigiamos, o tai, daugelio kritikų teigimu, yra teigiamas ženklas, kad trečiasis filmas, užbaigiantis numatytą trilogiją, greičiausiai gaus kino studijos pritarimą.

Atsižvelgiant į pirmosios kino juostos „Tylos zona“ pabaigą, kuri paliko visus žiūrovus įtampoje, būsimasis tęsinys yra ilgai lauktas kitas filmo skyrius. 2018 m. siaubo filmas investavo į subtilią ir grėsmingą istoriją, kuri galiausiai atsipirks tolimesnio pasakojimo dividendais. Filmo režisierius J. Krasinski puikiai apgalvojo tempo išlaikymą, pamažu pristatydamas personažus, kurie visą laiką liko neįprastoje išgyvenimo prielaidoje, grindžiamoje tyla. Su kiekviena minute vis didėjantis baimės jausmas prisidėjo prie filmo estetikos, todėl kiekvienam siaubo filmų gerbėjui bus įdomu pamatyti, kas tiksliai vyksta Abotų šeimoje tęsinyje „Tylos zona 2“.

Siaubo filmas „Tylos zona 2“ kinuose nuo gegužės 28 d.

Komentarai