fbpx
Naujienos

Emma Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija

Kadras iš filmo „Dabar tai jau šikna“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Dabar tai jau šikna“
„ACME Film“ archyvas

Vienos didžiausių vasaros komedijų, filmo „Dabar jau tikrai šikna“ (angl. „This Is The End“), kuris Lietuvą pasieks liepos 5-ąją, laukiantys žiūrovai iš šios juostos tikisi ne tik skanaus juoko, bet ir pakvaišusių, nepadorių pokštų bei juodojo humoro. Kad ir kaip būtų keista, šią savaitę Los Andžele įvykusi juostos premjera ne tik apsiėjo be pasaulio pabaigos scenarijaus, bet ir buvo itin elegantiška. Nors renginiui pasipuošė visi kūrybinės grupės nariai, dėmesio centre atsidūrė žavingoji 23-ejų britų aktorė Emma Watson, tapusi ne tik filmo, bet ir premjeros puošmena.

„Regency Village“ teatre vykusio renginio metu E.Watson atrodė itin gracinga. Jauna aktorė vilkėjo išskirtinę prancūzų dizainerio Rolando Mouret zebros rašto, bustier tipo palaidinukę be rankovių iš 2013-ųjų rudens kolekcijos. Prie šios britė pasirinko patrumpintas tamsiai mėlynas cigaretės formos „3.1 Phillip Lim“ kelnes ir „Salvatore Ferragamo“ batelius. E.Watson makiažas buvo santūrus ir elegantiškas, kaip ir tvarkinga, šiek tiek retro stilių primenanti šukuosena.

Nors aktorės palaidinukė buvo gana rizikinga ir akimirką vos neslystelėjo žemyn, E.Watson neabejotinai pasirinko tinkamą variantą tarp seksualumo ir santūrumo – ji atrodė moteriška, tačiau neįžūli. Beje, galbūt tokį įvaizdį ji renkasi sąmoningai, ruošdamasi grįžimui į akademinę aplinką – neseniai aktorė paskelbė, kad nuo rudens ketina tęsti studijas Browno universitete.

Daugiau E.Watson nuotraukų iš „Dabar jau tikrai šikna“ premjeros Los Andžele rasite čia.

Visos filmo komandos nuotraukų iš premjeros pamatyti galite oficialiame filmo „Facebook“ puslapyje bei čia.

Juosta „Dabar jau tikrai šikna“ pasakoja apie pasaulio pabaigą, filmo dalyvius užklumpančią po vakarėlio aktoriaus Jameso Franco namuose. Beje, visos garsenybės ir aktoriai filme neturi išgalvotų vardų ir vaidina „pamišusias savo versijas“. Evano Goldbergo ir Setho Rogeno režisuotoje juostoje „Dabar jau tikrai šikna“ netrūks iki ašarų prajuokinsiančių akimirkų. Juodojo humoro prisotintoje komedijoje taip pat pasirodys ne tik E.Watson, bet ir puikiai pažįstamas komikas Jonah Hillas, aktoriai Paulas Ruddas, Jasonas Segelas, Jay Baruchelis, ir net dainininkė Rihanna

Pašėlusiai linksmos komedijos suaugusiems „Dabar jau tikrai šikna“ premjera Lietuvoje įvyks liepos 5 dieną.

Filmo „Dabar jau tikrai šikna“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai