fbpx
Festivaliai, Naujienos, Scanorama

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ kviečia savanorius šokti į naująjį sezoną

21-oji „Scanorama“ kviečia savanorius

Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių kinomanai,

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ kviečia prisijungti prie 21-ojo festivalio ir lapkričio mėnesį gyventi europietiško kino ritmu.

„Scanoramos“ savanorių laukia:

  • Galimybė pirmiesiems pamatyti naujausius filmus: pasidairyti po naujienas iš Šiaurės, kirsti Europą, pasimatuoti neišgalvotus gyvenimus, nerti į eksperimentus, susipažinti su kino klasika ir rinktinėmis retrospektyvomis.
  • Galimybė dalyvauti festivalio renginiuose: diskusijose, susitikimuose, meistriškumo dirbtuvėse.
  • Pažintys su kino pasaulio asmenybėmis, atkeliaujančiomis į festivalį tiesiai nuo Kanų raudonojo kilimo.
  • Kino filmų verti vakarėliai.
  • Nesibaigianti šventinė nuotaika.
  • Puiki pradžia karjeros pradžiai kultūros, renginių organizavimo, komunikacijos srityse.
  • Oficialios profesinės rekomendacijos.

Naujiena! Šiais metais galite pasirinkti norimą veiklos sritį: suteikti informaciją festivalio lankytojams, prisijungti prie komunikacijos, dizaino arba techninio aptarnavimo komandų, padėti organizuoti industrinius renginius.         

Registracijos anketa: bit.ly/scasavanoriai

Dalyvaudami atrankoje patvirtinate, kad esate sulaukę 16 metų.

Komentarai
Europos šalių kino forumas „Scanorama“ yra didžiausias ir svarbiausias rudens sezono kino renginys Lietuvoje. Nuolat augdama ir plėsdamasi „Scanorama“ lieka ištikima savo principams ir vertybėms: dalintis geriausių filmų atradimais, provokuoti diskusijas, formuoti diskursus su kūrėjais ir ieškoti atsakymų į kinui aktualius klausimus. Todėl kiekvienų metų lapkričio mėnesį keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose) vykstantis festivalis, per kone dvi savaites žiūrovams pristato daugiau nei 100 įdomiausių ir vertingiausių pastarųjų metų Europos kino kūrinių, kviečia į susitikimus su reikšmingiausiais šiuolaikiniais kino kūrėjais ir į akistatą su pačiais savimi.