fbpx
Fantastiniai filmai, Naujienos, Veiksmo filmai

Fantastiniame veiksmo filme „Dvasia šarvuose“ – sunkiai atpažįstama Scarlett Johansson

Kadras iš „Dvasia šarvuose“
„Acme Film“ archyvo

„Iš pradžių galvojau, jog šis filmas man taps didžiuliu iššūkiu, bet, mano nuostabai, savo herojės kailyje jaučiausi labai patogiai ir net tikrai pagalvojau, ar neverta keisti įvaizdžio ir realiame gyvenime. Nors sakoma, jog šviesiaplaukės gyvena linksmiau, man brunetės atrodo kur kas  paslaptingesnės“, – sako fantastiniame veiksmo filme „Dvasia šarvuose“ pagrindinį, Majorės vaidmenį atlikusi Scarlett Johansson. Visiškai kitokią, vos atpažįstamą, Holivudo žvaigždę didžiuosiuose ekranuose pamatysime jau nuo balandžio 7 dienos.

Kad apsivilktų itin prie kūno priglundantį kostiumą, S. Johansson turėjo daug sportuoti ir laikytis griežčiausios dietos.

„Nors filmo kūrėjai man siūlė kūno antrininkę, užsispyrusiai kartojau, kad galiu bet ką padaryti dėl šio vaidmens. Ir padariau. Treniruotės buvo alinančios, nes reikėjo tapti raumeningai ir sveikai atrodančiai moteriai, todėl teko daryti tai, ko iki tol niekad nedariau. Tačiau praplėsti savo ribas ir išeiti iš komforto zonos yra nepakartojama. Didžiuojuosi savimi, kad tam ryžausi“, – sako 32 metų aktorė.

Juosta „Dvasia šarvuose“ pasakos apie tai, kaip ateities Japonijoje kompanija „Hanka Robotic“ pirmauja kiborgų technologijų tyrimuose ir gamyboje. Kompanijos pasididžiavimas – Majorė (kurią vaidina S. Johansson), vadovaujanti ypatingam specialiųjų pajėgų padaliniui – Devintajam Skyriui. Kažkada buvusi žmogumi, o dabar – technologijos stebuklas, kuriam nėra lygių, Majorė ir jos padalinys kovoja prieš lygiai taip pat nuolat tobulėjančius kibernetinius nusikaltėlius, hakerius, pavojingiausius ekstremistus ir psichopatus.

Vieną dieną Devintajam Skyriui iššūkį meta paslaptingas priešas, siekiantis sunaikinti kompaniją „Hanka Robotic“ ir jos vykdomą dirbtinio intelekto tobulinimo programą. Dabar grėsmė iškyla ne tik miesto ar šalies tvarkai, bet ir pačios Majorės gyvybei. Sekdama priešo pėdsakais, Majorė sužino vis daugiau detalių apie savo pačios žmogiškąją praeitį.

„Filme Majorė nuolat tobulėja, auga visomis prasmėmis. Aš jaučiausi panašiai, esu seniai sau užsibrėžusi tikslą – nesustoti augti, kasdien išmokti naujų dalykų, gauti naujų žinių. Todėl mano herojė – labai artima siela. Pamatęs tai, režisierius leido improvizuoti, o tai – geriausias komplimentas bet kuriam artistui. Žmonių pasitikėjimas daro stebuklus ir leidžia atsiskleisti didžiausiems tavo talentams“, – teigia S. Johansson.

Visiškai kitokia, tačiau labai tikra S. Johansson, Juliette Binoche bei Michaelas Pittas juostoje „Dvasia šarvuose“ kino teatruose – jau nuo kito savaitgalio, balandžio 7 dienos.

Komentarai