fbpx
In Latino, Reportažai

Festivalis „In Latino“ 2014 – išsiilgusiems spalvų ir žaismo

Festivalio „In Latino“ 2014 atidarymas, Jurgitos Volungevičiūtės nuotrauka
Festivalio „In Latino“ 2014 atidarymas, Jurgitos Volungevičiūtės nuotrauka
Festivalio „In Latino“ 2014 atidarymas
Jurgitos Volungevičiūtės nuotrauka

Ketvirtadienio vakarą, spalio 9 d., Šiuolaikinio meno centre (ŠMC) nuskambėjo festivalio pirmieji akordai – buvo pristatyta festivalio programa, konkursinės programos žiuri bei renginiai, lydėsiantys šių metų filmų peržiūras. Kaip sakė festivalio organizatorės Vida Ramaškienė ir Agnesta Filatovė, jau 9-ąjį kartą šis festivalis bando prasiveržti pro rudenišką darganą ir kviečia pajusti Pietų Amerikos gyvenimo ritmą ir stilių, pasimėgauti gyvenimu.

Šiais metais žiūrovai kviečiami į Kolumbiją. Keliaujantis festivalis – Festival Itinerante DeArtes Audiovisuales Columbianas (FIDAAC) – atveža specialiai paruoštą Kolumbijos kino programą, kurioje šeši pilnametražiai, konkursiniai trumpametražiai ir vienos minutės filmai bei muzikiniai klipai. FIDAAC atstovai, trumpai pristatę programą, išreiškė viltį, kad taip jie prisidės prie stereotipų ir barjerų apie Kolumbiją griovimo ir taip sužadins norą žiūrovams keliauti bei susipažinti su jų šalimi.

ŠMC kino salėje organizuojamus kino seansus žiūrovai turės galimybę išvysti nemokamai. Festivalyje „In Latino“ gausu ne tik filmų, bet ir kitų kultūrinių renginių: koncertų, susitikimų, kūrybinių dirbtuvių, diskusijų (šį kartą bus gvildenama rimta autorinių teisių tema mene ir komunikacijoje), literatūros vakarų.

„In Latino“ kviečia jus kuo plačiau ir įvairiapusiškiau susipažinti su Lotynų Amerika ir jos kultūra.

Akimirkos iš festivalio atidarymo

Komentarai