fbpx
Festivaliai, Naujienos, Nepatogus kinas

Festivalis „Nepatogus kinas“ pristato pirmą pasaulyje suvalgomą kino akreditaciją

Festivalio „Nepatogus kinas“ suvalgomos akreditacijos
Festivalio „Nepatogus kinas“ suvalgomos akreditacijos

Festivalis Nepatogus kinas dešimtojo gimtadienio proga pristatė žiūrovams išskirtinę staigmeną – pirmą paasaulyje suvalgomą kino akreditaciją. Suvalgoma festivalio akreditacija – tai konditerinis kepinys ant kurio išspausdintas unikalus akreditacijos numeris. Pasinaudoję šiuo numeriu žiūrovai gali įsigyti nemokamus bilietus į visus festivalio seansus.

Unikalių suvalgomų akreditacijų skaičius ribotas, todėl jų paragauti galės ne visi. Suvalgomos akreditacijos yra suteikiamos tik tiems žiūrovams, kurie paremia festivalį. Priklausomai nuo pasirinkto būdo paremti renginį, žiūrovai kartu su suvalgoma akreditacija gali įsigyti metinę narystę Nepatogaus kino klube, lankytis uždaruose festivalio renginiuose, susitikti su visais festivalio svečiais bei atsivesti dešimt draugų nemokamai į pasirinktą seansą.

Parama reikalinga norint ir toliau išlaikyti festivalį atviru visiems. Ilgametė festivalio tradicija – tik 1 centą kainuojantys bilietai į kino seansą. Festivalio orgnizatoriai siekia, kad pristatomus geriausius dokumentinius filmus galėtų pamatyti kiekvienas žmogus. Šio tikslo nebūtų įmanoma įgyvendinti be kasmet festivalį palaikančių žiūrovų: “Kiekvienais metais prašome ištikimiausių lankytojų remti festivalį. Dešimtmečio proga sugalvojome šmaikštų būdą atsidėkoti žiūrovams. Suvalgomos akreditacijos – tai ne tik žaismingas šių metų festivalio atributas, bet ir ekologiškas sprendimas. Žalioji festivalio programa šiais metais kviečia atkreipti dėmesį į atleikų krizę visame pasaulyje, todėl visi festivalio bilietai bus perdirbti, o akreditacijos suvalgomos.” – remti kvietė festivalio direktorius Gediminas Andriukaitis.

Norintys įsigyti suvalgomas akreditacijas, festivalį gali paremti Indiegogo platformoje spausdami šią nuorodą.

 

Komentarai