fbpx
Naujienos

Filmai, kurie įkvėps jus keliauti

Kelionės dažnai asocijuojasi su spontaniškumu bei netikėtais nuotykiais. Visi norime jų patirti, tačiau tikrai ne kiekvienas išdrįsta leistis į kelionę. Kartais viskas, ko reikia yra tik truputis įkvėpimo. O kas gali įkvėpti kelionėms geriau nei įtraukiantys filmai? Juk yra sukurta begalės filmų apie keliones, kuriuos pažiūrėję ir jūs užsikrėsite nuotykių troškimu. Pateikiame sąrašą filmų, kurie neabejotinai įkvėps jus keliauti bei atrasti pasaulį už jūsų namų durų.

„Motociklininko dienoraštis“
„Motociklininko dienoraštis“ yra drama, paremta Ernesto „Če“ Gevaros dienoraščiais, kuriuos jis rašė būdamas dar visai jaunas. Tai istorija apie du medicinos studentus, kurie pasiryžo penkis mėnesius truksiančiai kelionei per Pietų Ameriką, kad pasiektų raupsuotųjų koloniją, buvusią kitapus Amazonės. Šis nuostabus filmas pasakoja ne tik apie nuotykių pilną kelionę motociklais, bet ir leidžia artimiau susipažinti su legendine Ernesto „Če“ Gevaros asmenybe. „Motociklininko dienoraštis“ taip pat pakeri nuostabiu garso takeliu bei nepriekaištingu montažu. Nenuostabu, jog šis filmas yra laimėjęs begalę apdovanojimų.

„Pasiklydę vertime“
„Pasiklydę vertime“ yra itin jautri Sofijos Coppolos juosta. Šis filmas pasakoja apie dviejų visiškai nepažįstamų žmonių – vyro bei moters, patirtis tolimajame Tokijuje. „Pasiklydę vertime“ puikiai atskleidžia žavius kasdienybės sutapimus bei atsitiktinumus, kurių dėka atsiduriame tam tikrose vietose arba susipažįstame su tam tikrais žmonėmis. Būtent atsitiktinumų dėka ir persipina dviejų pagrindinių filmo veikėjų siužeto linijos. Šie žmonės itin skirtingi, tačiau tuo pat metu juos jungia kažkas bendro. Vyriškis yra jau senstantis aktorius, kurį kviečia vaidinti tik reklamose, o moteris – nuobodžiaujanti nuolat užimto fotografo žmona. Šis filmas atskleidžia pačias netikėčiausias situacijas, kurios gali nutikti keliaujant po nepažįstamą šalį.

„Atgal į gamtą“
„Atgal į gamtą“ – itin įkvepiantis filmas. Šio filmo dėka ne tik pajusite nenumaldomą kelionių troškulį, bet ir užsimanysite permąstyti savo gyvenimą bei kasdienybę. Juosta „Atgal į gamtą“ yra paremta tikra istorija. Būtent dėl šios priežasties ji yra dar labiau paveiki. Tai istorija apie jauną vyrą, ką tik baigusį koledžą, tačiau visiškai nematantį savęs gyvenančio pagal šiuolaikinius visuomenės standartus. Jam įdomiau pažinti laukinę gamtą, tad vaikinas išsiruošia savo gyvenimo kelionei, kurios galutinis tikslas – visiškas atsiskyrimas nuo civilizacijos. Savo kelyje vaikinas sutinka pačius įvairiausius žmones bei apgalvoja daugelį dalykų. Šis filmas be galo patiks tiems, kurie nuolatos mąsto apie tikrąją gyvenimo prasmę bei yra pasiryžę ją surasti.

„Viki Kristina Barselona“
„Viki Kristina Barselona“ – idealus filmas tiems, kurie mano, jog kiekviena kelionė – tai potencialus naujas romantinis nuotykis. Būtent apie romantiką bei meilės nuotykius ir sukasi pagrindinė šio Vudžio Aleno filmo siužeto linija. Juostoje pasakojama kaip dvi draugės, nusprendusios praleisti atostogas Barselonoje, sutinka paslaptingą tapytoją. Šis pasiūlo praleisti vasarą visiems kartu, ir merginos ryžtasi šiai aistringai avantiūrai. Tad šis filmas yra ne tik kupinas įvairiausių nuotykių, bet ir leis giliau pažvelgti į dažnai sudėtingus žmonių santykius per humoro prizmę. Taip pat suprasite, jog kelionės yra geriausias būdas geriau pažinti tiek save, tiek kitus.

Nė nepastebėsite kaip avia bilietai atsidurs jūsų kišenėje. Nesibaiminkite, kad nuo kelionės jus atbaidys skrydžio kaina – šiais laikais skrydžiai interetu tokie pigūs, kad jų kaina bus mažiausias jūsų rūpestis. Panaršę internete tikrai surasite krūvą tinklapių, tokių kaip greitai.lt, kuriuose galite be vargo įsigyti pigių bilietų į įvairiausias pasaulio šalis. Kas žino, galbūt mūsų rekomenduojami filmai pasufleruos net konkretų kelionės maršrutą?

Užsakomasis straipsnis

Komentarai