fbpx
Naujienos

Filmas „Air“ tapo B. Afflecko šlovingu grįžimu į Holivudo olimpą: Jordano batelių istorija sulaukė įspūdingų įvertinimų

Kadras iš filmo „Air“

Šį penktadienį, balandžio 14 dieną, kino teatruose pasirodys Beno Afflecko režisuota komiška drama „Air“, kurioje pagrindiniu istorijos herojumi tampa ne koks nors asmuo, bet… sportiniai bateliai! Filmas pasakos apie neįtikėtiną tuomet dar tik pradedančio krepšininko Michaelo Jordano ir vos įkurto „Nike“ krepšinio padalinio partnerystės pradžią, su Air Jordan prekės ženklu sukėlusią visa pakeitusį perversmą sporto ir šiuolaikinės kultūros pasaulyje.  Juosta jau spėjo susilaukti puikių įvertinimų ir iš kino kritikų, ir iš žiūrovų: svetainėje „Rotten Tomatoes“ B. Afflecko sugrįžimas į Holivudo olimpą gavo 92-98 procentų teigiamų atsiliepimų.

„Air“ išvysime ne vieną kino elito atstovą – patį B. Afflecką, Mattą Damoną, Jasoną Batemaną, komiką Chrisą Tuckerį ir kitus, o NBA superžvaigždės mamą, paties M. Jordano pageidavimu, suvaidino „Oskaro“ laimėtoja Viola Davis.

Apie tai, jog kaip būtiną sąlygą šiam filmui tapti realybe, įvardino pats M. Jordanas, aktorė sužinojo tik gerokai vėliau.

„Aš tik dabar apie tai girdžiu, tai neįtikėtina. Džiaugiuosi, kad šio fakto nežinojau anksčiau“, – sakė ant raudonojo kilimo premjeros metu kalbinta 57-erių žvaigždė.

Juostoje jai teko vaidinti drauge su savo vyru, taip pat aktoriumi, Juliumi Tennonu, kuriam teko M. Jordano tėvo vaidmuo.

„Nuostabu, kad man atiteko šis vaidmuo. M. Jordano mama – nuostabi moteris, dėl savo vaiko padariusi tiek daug. Ruošdamasi vaidmeniui, žiūrėjau daugybę vaizdo įrašų iš to meto ir labai bijojau eiti į filmavimo aikštelę. Vis savęs klausinėjau, ar teisingai suvaidinau tam tikrą sceną, ar aš tikrai joje panaši į Doloris?“, – prisiminė V. Davis.

Neįprasta filme bus tai, kad čia ne kartą minimas pats M. Jordanas, tačiau filme jo neišvysime. Svarbiausiu akcentu čia tampa ne tik batelių atsiradimo istorija, bet ir NBA legendos mama Deloris Jordan.

Kadras iš filmo „Air“

„Ši moteris buvo tas žmogus, dėl kurio M. Jordanas ir tapo tuo, kuo yra dabar. Ji vietoje sūnaus darė svarbiausius jo karjeros sprendimus“, – interviu sakė B. Affleckas.

Ši jaudinanti istorija pasakoja apie savo karjeras ant kortos pastačiusios netradicinės komandos lošimą va bank ir bekompromisę viziją mamos, žinančios milžinišką vertę talento savo sūnaus, kuriam lemta tapti visų laikų didžiausiu krepšinio fenomenu.

Neįtikėtiną istoriją išvysime juostoje „Air“, kuri Lietuvos kino teatruose pasirodys jau šį penktadienį, balandžio 14 dieną.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"