fbpx
Naujienos

Filmas „Čia buvo Saša“ pradėtas filmuoti Vilniaus specialiajame lopšelyje-darželyje „Žolynėlis“

Filmo „Čia buvo Saša“ filmavimas

Liepos 10 dieną režisierius Ernestas Jankauskas kartu su komanda daužė lėkštę sėkmei, taip pradėdamas ilgametražio vaidybinio filmo „Čia buvo Saša” kūrimo darbus. Neatsitiktinai pirmosios pamainos filmuojamos darželyje, kurie vaizduoja vaikų namus – ten pagal istoriją gyvena pagrindinis istorijos personažas – dvylikametis Saša. 

„Džiaugiuosi, nes prasideda filmavimo darbai. Visą mėnesį repetavome, diskutavome, ieškojome. Man pasisekė, nes dirbu su profesionaliais, stipriais aktoriais. Visi bendrai sutarėme, kad pasirinkta įvaikinimo tema yra jautri ir reikalauja įsigilinimo. Šis filmas man yra tarsi natūrali temos apie vaikus tąsa po prieš kelis metus pristatyto filmo „Anglijos karalienė pagrobė mano tėvus”. Tada supratau, kad būtina kurti apie vaikus ir jų skausmą”, – šypsodamasis pasakojo režisierius E. Jankauskas.

Kartu su profesionaliais aktoriais filme vieną pagrindinių vaidmenų atliks dvylikametis Markas Eimontas. Berniukui teks ne tik mintinai išmokti scenarijaus eilutes ir įsijausti į sunkų vaidmenį, bet ir repuoti. Filmui dainas paskolino įvairūs Lietuvos atlikėjai, tarp jų „Tie geresni” ir „MG International”. 

Tris savaites filmuoti planuojamos juostos darbai vyks Vilniuje ir jo apylinkėse. „Mums pasisekė, kad žmonės patikėjo šio filmo idėja ir į daugelį filmavimo vietų sutiko įsileisti mus nemokamai. Esame dėkingi ir Vilniaus savivaldybei” – sakė juostos prodiuserė Rūta Petronytė, užsiminusi, jog įgyvendinti sudėtingiausias filmo scenas padės ir kaskadininkų komanda.

Filmą kurs profesionali komanda – operatorius Feliksas Abrukauskas, dailininkas Paulius Jurevičius, kostiumų dailininkė Fausta Naujalė, grimo dailininkė Eglė Gricienė.  Pagrindinius vaidmenis atliks žymūs lietuvių aktoriai: Valentinas Novopolskis, Elžbieta Latėnaitė, Donatas Šimukauskas, Salvijus Trepulis, Gabija Siurbytė.

Komentarai