fbpx
Naujienos

Filmas „Kietas riešutėlis. Puiki diena mirti“ patraukė kultinės automobilistų laidos „Top Gear“ kūrėjų dėmesį

 

Kadras iš filmo „Kietas riešutėlis. Puiki diena mirti“ „Dukine“ archyvas
Kadras iš filmo „Kietas riešutėlis. Puiki diena mirti“
„Dukine“ archyvas

Didžiojoje Britanijoje kuriama kultinė laida automobilistams „Top Gear“ turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Laidos kūrėjai Džeremis Klarksonas, Ričardas Hamondas ir Džeimsas Mėjus garsėja tiesmukišku savo nuomonės išsakymu ir nesitaikstymu su jokiais autoritetais. Šalia pačių įvairiausių temų, vienaip ar kitaip susijusių su automobiliais, jų dėmesį patraukė ir naujasis filmas apie Džoną Makleiną – „Kietas riešutėlis. Puiki diena mirti“.

Laidos autorių verdiktas nedviprasmiškas: „Kietas riešutėlis“ yra „geriausias visų laikų veiksmo filmas“. O penktoji jo dalis – dar geresnė, nes joje daugybė automobilių. Kurie ne tik dalyvauja įspūdingose lenktynėse Maskvos gatvėmis ir šalia jų, bet ir ne mažiau įspūdingai išlekia į orą.

Efektingiausią kelionę į pomirtinį automobilių rojų išgyvena trys septintosios serijos BMW automobiliai, galingų sprogimų ištaškomi į visas puses. Nuo jų nedaug atsilieka kvapą gniaužiantis „Mercedes Unimog“ salto per ramiai gatvėje besiilsinčius automobilius. Džono Makleino vairuojamas „Mercedes G-Wagon“ patvirtina, kad visureigiai gali įveikti ne tik bekelę, bet ir tvarkingai į eilę sustatytų tviskančių „Porche“ rikiuotę. Ir tai toli gražu ne visos filmo scenos, kuriose viena ar kita forma niokojami patys įvairiausi automobiliai.

Laidos „Top Gear“ kūrėjų įspūdžius ir juos patvirtinančias filmo ištraukas galite rasti laidos internetiniame puslapyje – www.topgear.com, paieškos laukelyje įvedę raktinius žodžius „Die Hard“.

Penktoji „Kieto riešutėlio“ dalis, kurioje tėvas ir sūnus Makleinai nusiaubia Maskvą, jau kino teatruose. „Yippee ki yay“, motule Rusija!

 

Plačiau apie filmą – http://www.dukine.lt/

Filmo anonsas:

„Yippee ki yay“ Estijos gatvėse:

„Dukine informacija“

Komentarai