fbpx
Naujienos

Filmas „Mėgintuvėlių karta“ nukels žiūrovus į netolimą ateitį: kūrėjų tikslas – ne pamokslauti, o susimąstyti

Kadras iš filmo „Mėgintuvėlių karta”

Internetas, virtuali realybė, dirbtinis intelektas – visa tai jau dabar yra mūsų kasdienybės dalis. O technologijoms ir toliau vystantis milžinišku greičiu, šie reiškiniai netrukus dar labiau įsigalės kiekvieno iš mūsų gyvenime. Apie tai kalba ir nauja romantinė komedija „Mėgintuvėlių karta“, kuri mūsų šalies kino teatruose pasirodys jau šį penktadienį, spalio 27 dieną.

„Filmo tema dabar – kaip niekad aktuali. Vis dažniau moterys nusprendžia negimdyti vaikų, nes nori išsaugoti savo karjerą, figūrą, tad vis dažniau pasinaudoja tokiomis galimybėmis, kaip surogatinė motinystė. Juostos istorija – apie ateities galimybes. Ji privers susimąstyti, kur eina šiuolaikinis pasaulis, technologijos“, – pasakoja scenarijaus autorė ir režisierė Sophie Barthes.

Jos teigimu, prieš kurdami šią romantinę komediją, kūrėjai užsibrėžė vieną labai svarbų tikslą.

„Mūsų tikslas buvo tai parodyti, bet jokiu būdu nevertinti, nepamokslauti. Manau, tai svarbiausia filmo misija, nes žmonės į kino teatrus susirenka ne pamokymams, kaip gyventi. Susimąstyti apie problemas yra viena, tačiau mokyti žmones, kaip teisingai gyventi – ne mūsų darbas“, – įsitikinusi režisierė.

Juosta „Mėgintuvėlių karta“ pasakos apie ne pernelyg tolimoje ateityje gyvenančią niujorkietę Reičel (aktorė Emilia Clarke), kuri yra karjeros laiptais sparčiai kylanti stambios technologijų įmonės darbuotoja. Jos vaikinas Alvis (akt. Chiwetelis Ejioforas) – botanikas, visomis išgalėmis besistengiantis išlaikyti ryšį su gamta ir natūralumu.

Vieną dieną Reičel nusišypso neįtikėtina sėkmė: ji gauna vietą prestižiniame „Gimdos Centre“. Ši įmonė suteikia moterims galimybę tapti mamomis, nepatiriant jokių nėštumo sukeliamų nepatogumų. Joms daugiau nebereikia rinktis tarp karjeros ir šeimos – devyniems mėnesiams užsisakę specialų „Gimdos Centro“ gaminamą mėgintuvėlį, jos dabar gali turėti ir viena, ir kita.

„Mėgintuvėlių karta“ sukels daugybę minčių ir klausimų apie tai, kur eina žmonija, ką reiškia būti tėvais, kaip visuomenė žiūri į moteris ir kokia yra mūsų beatodairiško veržimosi pirmyn kaina. Filmo premjera Lietuvoje – spalio 27 dieną.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"