fbpx
Naujienos

Filmas „Po merginų sijonais“ atskleis prancūzių požiūrį į seksą

Po merginų sijonais, Vanessa Paradis
Po merginų sijonais, Vanessa Paradis
Kadras iš filmo „Po merginų sijonais“
GPĮ archyvas

Šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti vienas ryškiausių šių metų Prancūzijos filmų, komedija „Po merginų sijonais“ („Sous les jupes des filles“). Trisdešimt šešerių režisierė Audrey Dana subūrė garsiausias savo kartos Prancūzijos aktores ir papasakojo pikantišką istorija apie Paryžiečių moterų kasdienybę, kurioje seksas užima toli gražu ne paskutinę vietą. Prancūzijoje juosta sulaukė fenomenalaus populiarumo, per pusantro mėnesio ją pasižiūrėjo daugiau nei 1 milijonas 200 tūkstančių žiūrovų.

Vanessa Paradis, Laetitia Casta, Isabelle Adjani ir daugelį kitų Prancūzijos kino žvaigždžių Lietuvoje galės pamatyti visi žiūrovai vyresni nei 16 metų. Gana griežto amžiaus apribojimo „Po merginų sijonais“ susilaukė dėl jame įvairiapusiškai, atvirai ir su prancūzišku lengvumu aptarinėjamo šiuolaikinės Paryžiaus moters seksualinio gyvenimo.

„Po merginų sijonais“ pasakoja vienuolikos moterų istorijas. Visos jos labai skirtingos ir individualios, tačiau jas sieja ir šis tas bendro. Tai 21 amžiaus moters rūpesčiai ir išgyvenimai: vyrai, meilužiai ir gerbėjai, meilės trikampiai, o kartais keturkampiai. Prie viso to – karjera, darbas, šeima ir vaikai. Per 28 dienas, tiek trunka filmo veiksmas, daugybė atsitiktinumų susieja filmo herojes ir jų gyvenimai tampa visiškai nenuspėjami.

Apie slaptą Paryžiečių gyvenimą „Po merginų sijonais“ žada atskleisti tai, ką moterys pasakoja tik dienoraščiui ar psichologui, retsykiais – ištikimiausioms draugėms, bet visada nutyli per išpažintį. Linksmai, kandžiai ir be užuolankų.

„Po merginų sijonais“ anonsas (lietuviški subtitrai):

Komentarai