fbpx
Naujienos

Filmas „The Immigrant“ – vadinamas realiausiu pretendentu į Auksinę palmės šakelę

Kadras iš filmo  „The Immigrant“  „Garsų pasaulio įrašų“ archyvas
Kadras iš filmo „The Immigrant“
„Garsų pasaulio įrašų“ archyvas

Nuo gegužės 15 dienos Kanų festivalyje spindi ir žaižaruoja didžiausios kino pasaulio žvaigždės. Čia kūrėjai bei aktoriai susirenka ne tik parodyti save bei pažiūrėti į kitus, bene kiekvieno dalyvaujančiojo svajonė – nors kartą gyvenime būti apdovanotam Auksine palmės šakele.
Šiemet gauti šį prestižinį įvertinimą, pretenduoja ir Lietuvoje rugpjūčio 30 dieną pasirodysianti režisieriaus Jameso Gray juosta „The Immigrant“. Pagrindinį vaidmenį filme atlieka žavingoji Marion Cotillard. Prasidėjus Kanų festivaliui buvo sudarytas dešimtukas labiausiai festivalyje laukiamų žmonių, kuriame M. Cotillard užima ketvirtą vietą.

Šiemet Kanuose tyliai šnabždamasi, jog Auksinė palmės šakelė greičiausiai atiteks filmui „The Immigrant“. Pats režisierius mano, jog šis darbas – geriausias jo karjeroje, o surinkti geriausi aktoriai tik pagerina sunkų jo paties darbą.

Tai filmas apie lenkaitę, 1920-aisiais su seserimi besivaikančią Amerikietiško gyvenimo svajonę. Deja, keliaujant į Manheteną Evos sesuo suserga, tad merginai tenka ją palikti ir keliauti vienai. Klaidžiodama svetimame mieste imigrantė netrunka patekti bėdon ir patikėti gražias istorijas pasakojančiu suteneriu. Norėdama padėti sergančiai seseriai ir ją dar sutikti, Eva privalo dirbti ir taikytis prie kitos Amerikietiškos svajonės pusės.

„Garsų pasaulio įrašų“ informacija

Komentarai