fbpx
Naujienos

Filme „Baltųjų rūmų šturmas“ Channingui Tatumui teks gelbėti ne tik JAV prezidentą

Kadras iš filmo „Baltųjų rūmų šturmas“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Baltųjų rūmų šturmas“
„ACME Film“ archyvas

Tikro veiksmo mėgėjų džiaugsmui šią vasarą į Lietuvos kino teatrus atkeliaus naujasis populiarių Holivudo filmų „Nepriklausomybės diena“, „Diena po rytojaus“ ir „2012“ režisieriaus Rolando Emmericho hitas „Baltųjų rūmų šturmas“ (angl. „White House Down“). Filme ne tik bus sunaikinta JAV prezidento rezidencija, bet ir iškils pasaulinio masto grėsmė, kurią malšinti teks aktoriui Channingui Tatumui.

Žurnalo „People“ 2012-aisiais seksualiausiu pasaulio vyru paskelbtas Ch.Tatumas šįsyk įkūnys jauną Jungtinių Valstijų Kapitolijaus policininką Džoną Keilą. Jis kątik gavo neigiamą atsakymą dėl svajonių darbo – vyrukas troško užimti pareigas Slaptojoje prezidento apsaugos tarnyboje ir dirbti Baltuosiuose rūmuose.

Nenorėdamas nuliūdinti tokia žinia dukros, jis atsiveda mergaitę į ekskursiją po jo trokštamą darbovietę. Nelaimei, būtent tądien JAV prezidento rezidencija patiria nežinomų karinių jėgų ataką. Džonui tenka pasitelkti visą drąsą ir sumanumą, kad išgelbėtų dukters gyvybę, liktų gyvas pats ir apsaugotų prezidentą bei visą šalį.

Šiame filme JAV vadovo vaidmuo teko aktoriui Jamie Foxxui, kuris itin sėkmingai pasirodė praėjusiais metais išleistame Quentino Tarantino filme „Ištrūkęs Džango“. Trileryje žiūrovai taip pat išvys aktorius Maggie Gyllenhaal ir Richardą Jenkinsą, o pagrindinį blogiuką įkūnys Australijos aktorius Jasonas Clarke’as.

Filmo „Baltųjų rūmų šturmas“ režisierius R.Emmerichas puikiai žinomas veiksmo filmų gerbėjams – vokiečių kino kūrėjas pelnė pripažinimą sukūręs tokias katastrofų juostas kaip „Nepriklausomybės diena“, „Diena po rytojaus“ ir „2012“. Kokių staigmenų griūnant Baltiesiems rūmams jis pateiks šįsyk, kol kas galima tik spėlioti.

Naujosios juostos „Baltųjų rūmų šturmas“ premjera Lietuvoje numatyta liepos 19 dieną.

Filmo „Baltųjų Rūmų šturmas“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai