fbpx
Naujienos

Filme „Dabar jau tikrai šikna“ – pašėlęs vakarėlis su žvaigždėmis ir pasaulio pabaiga

Kadras iš filmo „Dabar jau tikrai šikna“. ACME Film arhyvas.
Filmo „Dabar jau tikrai šikna“ kadras „ACME Film“ archyvas
Filmo „Dabar jau tikrai šikna“ kadras
„ACME Film“ archyvas

Nemalonumai darbe, purvu aptaškė pravažiuojantis automobilis, šuo sugraužė metinės veiklos ataskaitą, o mylimasis ar mylimoji atostogų į saulėtus kraštus išlėkė su kitu? Viskas nėra taip blogai! Blogiausią įmanomą įvykių posūkį Lietuvos žiūrovai išvys kino teatruose liepos 5-ąją filme „Dabar jau tikrai šikna“ (angl. „This Is The End“).

Iš koto gerbėjus išversiančioje komedijoje katastrofa filmo herojus užklumpa netikėtai. Holivudo aktoriaus Jameso Franco, kurį, beje, vaidina jis pats, namuose vyksta vakarėlis. Jame šėlsta jo kolegos aktoriai, dainininkai, kitos garsenybės ir tiesiog beprotiškai nusiteikę žmonės.  Visi jie linksminasi visiškai užsimiršę – taip lyg rytojus neegzistuotų. Tačiau netrukus paaiškėja, kad kitos dienos jie gali iš tiesų nesulaukti…

Evano Goldbergo ir Setho Rogeno, kurie filme taip pat vaidina save, režisuotoje juostoje „Dabar jau tikrai šikna“ netrūks iki ašarų prajuokinsiančių akimirkų. Juodojo humoro prisotintoje komedijoje taip pat pasirodys puikiai pažįstamas komikas Jonah Hillas, aktoriai Paulas Ruddas, Jasonas Segelas, Jay Baruchelis, žavingoji Emma Watson ir net dainininkė Rihanna. Filmo ypatybė ta, kad jame – jokių išgalvotų herojų, tik kiek pamišusios tikrų žvaigždžių versijos.

Kino kritikai šmaikštauja, kad filmas „Dabar jau tikrai šikna“ pasirodo pačiu laiku, mat būtent dabar žmonija kaip niekad bijo pasaulio pabaigos ir vis nežino kada jos tikėtis ir kaip elgtis jai atėjus. Žinoma, deramo elgesio iš šios komedijos gal ir neišmoksite, tačiau vitamino C kraujyje gerokai pasididinsite. Neveltui filmas vadinamas vasaros „must-see“ (liet. privaloma pamatyti) hitu.

Juostoje įvykus pasaulio pabaigai daugybė filmo aktorių pražus atsivėrusiuose tarpekliuose, iš kurių kunkuliuos lava. Los Andželas skęs liepsnose, o šešiems bičiuliams, likusiems įkalintiems namuose, teks kurti išlikimo planą. Žinoma, draugystei grasins nepakankamos maisto atsargos, įsibrovėliai ir daugybė kitų pavojų. Galiausiai jiems teks palikti namus, kad jie suvoktų savo likimą ir tikros draugystės svarbą.

Pašėlusiai linksmos komedijos suaugusiems „Dabar jau tikrai šikna“ premjera Lietuvoje įvyks liepos 5 dieną.

Filmo „Dabar jau tikrai šikna“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

 

Komentarai