fbpx
Naujienos, Užsienio kino filmai

Filme „Didieji lūkesčiai“ vaidinęs Ralphas Fiennesas galėjo tapti dar vienu Džeimsu Bondu

 

Kadras iš filmo „Didieji lūkesčiai“„ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Didieji lūkesčiai“
„ACME Film“ archyvas

Didžiuliu užsidegimu ir atsidavimu darbui garsėjantis Anglijos aktorius Ralphas Fiennesas sutiko sau mielą herojų kai buvo pakviestas vaidinti naujojoje Charleso Dickenso romano „Didieji lūkesčiai“ ekranizacijoje. Šioje jis atliko iš kalėjimo pabėgusio nuteistojo Magvičo, vėliau tampančio pagrindinio herojaus Pipo geradariu, vaidmenį. Svajinga ir nuotykių kupina kostiuminė drama Lietuvos kino teatrus pasiekė jau šiandien, gruodžio 21 dieną.

Pasirodo, R.Fiennesas, galintis pasigirti įspūdingais vaidmenimis naujojoje juostoje „007 operacija Skyfall“ ir garsiajame „Šindlerio sąraše“ bei suvaidinęs tamsos valdovą Voldemortą filmuose apie Harį Poterį, galėjo netgi būti dar vienu Džeimsu Bondu.

Kaip savairaščiui „The Observer“ prisipažino naujajame filme „007 operacija Skyfall“ vieną slaptųjų agentų įkūnijęs 49-erių R.Fiennesas, kadaise jam buvo siūlyta vaidinti patį agentą 007. „Būdamas paaugliu buvau tiesiog pamišęs dėl bondiados filmų. Anksčiau, gal ir būčiau norėjęs suvaidinti Džeimsą Bondą… Tiesą sakant, prieš kokius 15 metų buvau sulaukęs poros skambučių su pasiūlymais… Tačiau aš ne tokio tipo žmogus, aš labiau mąstytojas ar kankinys, beto – gana prastas sportininkas“, – juokėsi jis.

Beje, įdomu tai, kad 2013-aisiais kino teatrus pasieks dar vienas filmas – „Invisible Woman“, kurį R.Fiennesas pats režisavo. Šioje istorijoje, pasakojančioje apie slaptą rašytojo Ch.Dickenso mylimąją, aktorius jau suvaidino ne romano herojų, o patį rašytoją.

Diplomatiškas ir išlaikytas britų aktorius prisipažino, kad darbe jis neišvengia įtampos. „Ar gali būti sveikas stresas? Niekuomet nesupratau tokios sąvokos. Yra tik stresas prisotintas adrenalino. Įtemptoje situacijoje galiu lengvai supykti, tačiau tuomet sėdžiu ir slopinu tą įsiūtį. Per gyvenimą  išmokau, kad pykti nėra „kieta“. Tai bjauru, nors kai kuriomis akimirkomis ir pajunti malonumą“, – tvirtino R.Fiennesas.

Jo herojus Magvičas „Didžiuosiuose lūkesčiuose“ taria: „Negalime matyti, to kas įvyks po poros valandų taip pat, kaip nematome šios upės dugno.“ O ar pats R.Fiennesas gyvena tik dabartimi? Aktorius teigia, kad dažniausiai tai jam nepavyksta. „Norėčiau sugebėti būti dabarties žmogus, dirbu ties tuo, tačiau iš tiesų kone nuolat gyvenu laukimu“, – kalba jis.

Naujausioje, jau septintojoje režisieriaus Mike‘o Newello kurtoje Ch.Dickenso „Didžiųjų lūkesčių“ ekranizacijoje pagrindinį herojų – Pipą – įkūnijo jaunas ir perspektyvus Anglijos aktorius Jeremy Irvine‘as. Drauge su juo ir garsiuoju R.Fiennesu šiame filme vaidina tokie aktoriai kaip Helena Bonham Carter (ponia Havišam), filmuose „Ana Karenina“ ir „Mielas draugas“ pasirodžiusi Holliday Grainger (Estela) ir Robbie Coltrane‘as (ponas Džagersas).

Neabejotinai filmų „Džeinė Eir“, „Marija Antuanetė“ ir „Hercogienė“ gerbėjams patiksianti naujausia tikro klasikos perlo ekranizacija, kostiuminė drama „Didieji lūkesčiai“ – jau Lietuvos kino teatruose!

 

Filmo „Didieji lūkesčiai“ anonsas:

„ACME Film“ informacija.

Komentarai