fbpx
Naujienos

Filme „Didžioji kova“ į bokso ringą grįžęs Sylvesteris Stallone: „Jei kas būtų pasakęs apie boksą 67-erių, nebūčiau patikėjęs“

Kadras iš filmo  „Didžioji kova“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Didžioji kova“
„ACME Film“ archyvas

Lietuvos kino teatrus pagaliau pasiekė sportiška komedija „Didžioji kova“ (angl. „Grudge Match“), kurioje jėgas bokso ringe išmėgins du ekrano veteranai Robertas De Niro ir Sylvesteris Stallone. Nors abu aktoriai sutartinai teigia, kad jiems mieliau būti kine, o ne tikrame bokso ringe, jie neslėpė filmavimų metu patyrę daug smagių akimirkų.

67-erių S.Stallone tikino, kad jį labiau žavi boksininko portreto interpretacija nei buvimas pačiu kovotoju. „Manau, kad boksininkai gyvena labai sunkų ir traumų kupiną gyvenimą. Net norėjau vienu metu pasakyti Robertui: „Žinai, Bobby, tau tavo „Oskarai“ ringe nepadės“, – juokėsi jis.

Įdomu tai, kad S.Stallone yra įtrauktas į Bokso šlovės muziejų, nors pats niekuomet nebuvo tikru boksininku. „Tiesą sakant, toks įvertinimas privertė mane jaustis nejaukiai, juk nesu sportininkas, nesu kovotojas. Tačiau jie teigė vertinę indėlį į bokso populiarinimą. Taigi dabar esu ten, greta Mike‘o Tysono ir Caesario Chavezo jaunesniojo. Tai nuostabu. Džiaugiuosi, jei tai padeda reklamuoti šį sportą. Boksą visuomet mėgau. Pats mėginau mėgėjiškai boksuotis, bet sekėsi nelabai kaip“, – pripažino kino žvaigždė.

70-erių R.De Niro taip pat teigė esąs aktorius, o ne kovotojas. „Šio sporto vyrai už buvimą ringę sumoka aukštą kainą. Labai juos gerbiu, tačiau tai – ne man“, – sakė aktorius.

Pasak S.Stallone, filme „kietesnis“ yra R.De Niro vaizduojamas herojus Bilis Makdonenas, pravarde „The Kid“ (liet. Vaikis), o ne jo personažas. „Henris Šarpas, pravarde „Razor“ (liet. Skustuvas), kurį suvaidinau yra gana beviltiškas vyras. Jis bailys, kuris metė boksą ir išėjo dirbti. Jis tam tikra prasme pasidavė“, – apie herojus kalbėjo jis.

Aktoriai, paklausti, ar vaidindami pirmuosiuose jų garsiuosiuose filmuose apie boksą (S.Stallone – 1976-ųjų „Rokis“, o R.De Niro 1980-ųjų juostoje „Įsiutęs bulius“) prieš dešimtmečius būtų patikėję, kad dabar, sulaukę palyginti solidaus amžiaus, vėl išeis į bokso ringą, teigė, kad tikrai ne. „Jei kas tuomet man būtų pasakęs, būčiau vožtelėjęs tam asmeniui. Pasakyčiau: „Ar išprotėjai?“ Tada net nežinojau, kad bus dar vienas ir dar vienas „Rokis“, – juokėsi S.Stallone. R.De Niro šmaikštavo, kad tais laikais net nebuvo tikras ar apskritai sugebės sulaukti tokio garbaus amžiaus.

Į šalies kino teatrus atkeliavusioje sportiškoje komedijoje „Didžioji kova“ žiūrovų laukia paskutinė dviejų grandų kova, kuri įvyks tarp Bilio Makdoneno ir Henrio Šarpo – į ringą po 30-ies metų „pensijos“ grįžtančių boksininkų, kadaise galėjusių vadintis šio sporto dievais. Filme publika taip pat išvys žinomus aktorius Alaną Arkiną, Keviną Hartą ir Kim Basinger.

Filmo „Didžioji kova“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai