fbpx
Naujienos

Filme „Ferrari” suvaidinusi Penelope Cruz: ar žinote, kodėl Laura Ferrari miegodavo ant lenktyninių automobilių padangų?

Kadras iš filmo „Ferrari“

Jau šį penktadienį, sausio 26 dieną, į mūsų šalies kino teatrus pagaliau atkeliauja biografinė drama „Ferrari“, pasakojanti apie bene juodžiausią automobilių legendos Enzo Ferrario (jį juostoje įkūnija aktorius Adamas Driveris) gyvenimo laikotarpį. Juosta supažindins ne tik su intrigų pilna istorija, atskleis automobilių grožį bei lenktynių užkulisius, bet ir parodys meilės ir skausmo istoriją – pagrindinio herojaus žmoną čia vaidina Penelope Cruz.

„Kadangi Laura Ferrari nebuvo tokia garsi, kaip jos vyras ir jos istorijos pusė mažiau žinoma, man buvo duota galimybė suteikti jai savų spalvų. O tam, kad visko nesumaučiau, teko išnagrinėti daugybę medžiagos“, – pasakoja P. Cruz.

Kadras iš filmo „Ferrari“

Po filmo premjeros kino kritikai teigė, kad būtent ši aktorė ir tokiomis juostomis kaip „Karštis“, „Visuomenės priešai“, „Informatorius“, „Ali“ išgarsėjęs režisierius Michaelas Mannas  „išgelbėjo Lauros Ferrari istoriją“.

„Gavau perskaityti daugybę šios poros meilės laiškų, iš jų akivaizdu, kad bent jau iš pradžių, tarp Enzo ir Lauros buvo ne tik didžiulė meilė, bet ir stipri pagarba vienas kitam. Jiedu drauge kūrė kompaniją. Kai nuvykau į gamyklą, kalbėjausi su tais, kurie ją pažinojo ir jie lyg nenorėjo pripažinti, kaip ji prisidėjo prie kompanijos sėkmės. Ar žinote, kad ji prieš varžybas visada miegodavo ant padangų? Taip ji saugodavo, kad konkurentai jų slapta nesugadintų“, – atskleidžia P. Cruz.

Kadras iš filmo „Ferrari“

Juosta „Ferrari“ nukels mus į 1957-uosius. E. Ferraris gedi prieš metus mirusio vienintelio sūnaus Alfredo. Jo santuokai su žmona Laura (akt. P. Cruz) taip pat iškilusi grėsmė. Prieš dešimtmetį sutuoktinių įkurta automobilių gamybos kompanija – ant bankroto slenksčio.

Gyvenimui dūžtant į šipulius, vienintelė sritis, kurioje Enzo jaučiasi galintis bent kažką pakeisti, yra jo kompanija. Desperatiškai ieškodamas galimybės ją išgelbėti, E. Ferraris nusprendžia, kad jo komanda dalyvaus pragarui prilyginamose „Mille Miglia“ – žiauriose, bekompromisėse ir velniškai pavojingose tūkstančio mylių (1600 kilometrų) atviro kelio ištvermės lenktynėse Italijoje.

Tačiau jos – pažymėtos avarijomis bei žūtimis. Kuo tai baigsis E. Ferrariui, pamatysime jau nuo sausio 26 dienos, biografinėje dramoje „Ferrari“.

Filmo anonsas: 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"