fbpx
Naujienos

Filme „Furioza: pašėlusio Makso saga” vienos veiksmo scenos filmavimas su 200 kaskadininkų truko net 78 dienas

Kadras iš filmo „Furioza: pašėlusio Makso saga“

Jau kitą penktadienį, gegužės 24 dieną, į Lietuvos kino ekranus atkeliauja labai laukiamas nuotykių veiksmo filmas „Furioza: pašėlusio Makso saga“. Praėjo vos keli metai nuo ekranuose karaliavusios juostos „Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias“, tačiau kino genijus George’as Milleris nestabdo ir pristato dar vieną epinę nuotykių juostą iš apokaliptinio pasaulio. Šįkart tai – pasakojimas apie bebaimę kovotoją, būsimą imperatorę Furiosą (ją vaidina Anya Taylor-Joy) ir didžiausią jos gyvenimo kelionę.

Filme pamatysime daugybę įspūdingų veiksmo scenų. Pavyzdžiui, viena jų, kodiniu pavadinimu „Laiptai į niekur“, ekrane trunka 15 minučių, tačiau jai nufilmuoti prireikė net 78 dienų. Filmavimo aikštelėje kasdien dalyvaudavo 200 kaskadininkų.

Kadras iš filmo „Furioza: pašėlusio Makso saga“

„Kartu su George’u turėjome ne vieną diskusiją apie tai, kodėl šios scenos filmui būtinai reikia ir kodėl į ją įdedame tiek pastangų ir laiko. Scena puikiai atvaizduoja, kokia viskam pasiryžusi yra Furioza, kiek galios ji turi savyje, taip pat jos neįtikėtini sugebėjimai. Tai, be abejo, yra ilgiausia ir pati sudėtingiausia scena, kurią kada nors teko kurti. Paskutinę filmavimo dieną, kai jau supratome, kad ši scena tobula, visi gavome dovanų specialaus vyno, kurio pavadinimas „Laiptai į niekur“ buvo užrašytas ant etikečių“, – sakė pagrindinė žvaigždė Anya Taylor-Joy.

„Paskutinę dieną jautėmės lyg nubėgę maratoną ir visi tapę jo laimėtojais“, – prisimena režisierius.

„Furioza: pašėlusio Makso saga“ pasakos apie tai, kaip po visuotinio susinaikinimo dykuma virtęs pasaulis panyra į chaosą. Vienoje iš nedaugelio vis dar žaliuojančių ir apie ateitį galvojančių oazių gyvena „Daugybės Motinų“ bendruomenė. Jos tiki, kad pasaulio ateitis – vaikai ir pasiryžusios padaryti viską, kad juos apsaugotų.

Deja, tai padaryti pavyksta ne visuomet. Didžiulė baikerių gauja užpuola „Daugybę Motinų“ ir pagrobia keliasdešimt vaikų, tarp jų – ir Furiosą (aktorė Anya Taylor-Joy).

Žiauraus karo vado Demento (jį vaidina Chrisas Hemsworthas) vadovaujami plėšikai netrukus atvyksta į Citadelę, kurią valdo vėliau tikra legenda tapsiantis piktadarys, pulkininkas Džozefas Mūras, išgarsėsiantis „Nemirtingojo Džo“ vardu. Dviem piktadariams susikovus dėl valdžios, jaunajai Furiosai teks pasitelkti visą savo drąsą, išmintį ir įgūdžius, kad išgyventų. Bet būsimoji imperatorė nenusiteikusi vien tik išgyventi – ji tvirtai pasiryžusi padaryti viską, kad sugrįžtų namo.

„Furioza: pašėlusio Makso saga“ kino ekranuose – jau kitą penktadienį, gegužės 24 dieną.

Filmo anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"