fbpx
Naujienos

Filme „Ji“ operacinę sistemą įgarsinusi Scarlett Johansson: „Buvo akimirkų, kai jaučiausi nuoga“

Kadras iš filmo „Ji“  ACME Films archyvas
Kadras iš filmo „Ji“
ACME Films archyvas

Didelio pasisekimo sulaukusi savita romantiška Spike‘o Jonze‘o drama „Ji“ (angl. „Her“), kuri Lietuvą pasieks jau  balandžio 11 dieną, stipri dėl keleto dalykų – nuostabaus vizualumo, ypač įtikinamos pagrindinį herojų įkūnijusio Joaquino Phoenixo vaidybos ir, žinoma, itin tikroviškos jo mylimosios, operacinės sistemos, vardu Samanta. Pastaroji laikyta kone didžiausiu filmo iššūkiu, kurį sėkmingai įveikė aktorė Scarlett Johansson, šiuo metu besilaukianti pirmagimio su mylimuoju Romainu Dauriacu.

29-erių S.Johansson buvo viena paskutiniųjų, įšokusių į S.Jonze‘o juostos traukinį. Iki tol režisierius jau buvo nufilmavęs ir įgarsinęs pilną filmo versiją su kita aktore – Samantha Morton. „Peržiūrėję filmą supratome, kad tai, ką padarėme drauge su Samantha, netiko herojei. Tad teko ieškoti jai pamainos. Kai susitikau su Scarlett, ji pasakė, kad įgyvendinti, ką esu sumanęs nebus lengva, bet ji pamėgins“, – Hitfix.com sakė kūrėjas. Galiausiai už šį „balso vaidmenį“ S.Johansson buvo įvertinta tarptautinių kino žinovų, o Romos kino festivalyje pelnė geriausios aktorės apdovanojimą.

Aktorė juokavo filmavimo metu beveik visą laiką buvusi „mažoje atskirtoje kalėjimo būdelėje“, nors greta visuomet buvo J.Phoenixas ir S.Jonze‘as. Ką reiškia būti nuolat girdimai ir niekada nematomai? „Buvo akimirkų, kai jaučiausi nuoga. Tai kas, kad buvau apsirengusi. „Ji“ – labai intenstyvus filmas, žinau, kad ir Joaquinui nebuvo lengva. Tai stipri juosta, nes joje nepasislėpsi. Kas norėtų, kad girdėtų jo slapčiausius ir intymiausius pokalbius? Aš nemėgstu girdėti savo balso net klausydamasi balso pašto, o čia viskas buvo kur kas intymiau“, – apie neįprastą rolę Huffingtonpost.com kalbėjo S.Johansson.

Viename naujausių interviu „The Wall Street Journal“ aktorė prisipažino iki šiol tebenorinti filmuotis sėkminguose ir didinguose filmuose, bet nesiekianti būti seksualia ir geidžiama. „Nebenoriu būti naivi. Malonu būti gražiai ir žvilgančiai, tačiau nenoriu būti svajų ir troškimų objektu. Kodėl? Nes tai ilgai netrunka“, – kalbėjo ji.

Filmus „Būti Džonu Malkovičiumi“ bei „Adaptacija“ sukūrusio S.Jonze‘o naujausia juosta „Ji“, kurioje žiūrovai išvys originalią, įsimenančią ir žavingai keistą meilės istoriją, Lietuvos kino teatrus pasieks balandžio 11 dieną.

Filmo „Ji“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"