fbpx
Naujienos

Filme „Pompėja“ gladiatoriaus šarvais pasipuošė iš „Sostų karų“ pažįstamas tamsiaplaukis Kitas Haringtonas

Kadras iš filmo „Pompėja“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Pompėja“
„ACME Film“ archyvas

Dar viena televizijoje sužibėjusi žvaigždė skinasi kelią į didžiuosius ekranus. Pagrindinį vaidmenį naujajame istoriniame epe „Pompėja“ (angl. „Pompeii“), kuris Lietuvos kino teatrus pasieks jau vasario 21 dieną, gavo televizijos serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) gerbėjams puikiai pažįstamas Džoną Snou suvaidinęs aktorius Kitas Haringtonas.

Šįsyk jaunam ir išvaizdžiam tamsiaplaukiui teks kautis įsivilkus ne į gyvūnų kailius, o pasirodyti vergo amplua. K.Haringtono kūno tvirtumą ir kovos įgūdžius žiūrovai įvertinti galės stebėdami jį arenoje grumiantis apsirengus senovės Romos gladiatoriaus šarvais.

Vienu ryškiausių kylančių Holivudo talentų vadinamas 27-erių britas didingame filme „Pompėja“ įkūnijo ryžtingą ir kliūčių nepaisantį vaikiną Mailo. Romos imperijos brangakmenyje, klęstinčioje Pompėjoje, besirutuliojanti istorija nepagailės įdomių detalių – netruks tunikomis pasipuošusių dailių romėnų ir romėnių, autentiškų jų gyvenimo vaizdų, o kruvinų kovų akimirkos tiesiog stingdys kvapą.

K.Haringtono mylimąją Kasiją „Pompėjoje“ suvaidino 25-erių Australijos aktorė Emily Browning, kuri be aktorystės taip pat aktyviai koncertuoja ir dirba modeliu. Dramatiškai jaunuolių meilei istoriniame mieste iškils daugybė kliūčių – Mailo dėl savo laisvės teks įveikti stipriausius priešininkus, o jo mylimosios ranka jau pažadėta korumpuotam senatoriui. Juostos kulminacija taps čia pat bundantis nepažabojamas ugnikalnis Vezuvijus, kuris parodys parsidavusių ir pagundų vedinų žmonių menkumą bei negailestingai plėš paskutines įsimylėjėlių minutes drauge.

Įdomu tai, kad istorinis epas „Pompėja“, buvo kuriamas remiantis istorinėmis žiniomis ir archeologų radiniais. Prieš filmavimų pradžią speciali grupė net šešerius metus tyrė Pompėjos katastrofos, kai visas miestas buvo palaidotas po pelenais, istoriją. Legendinio miesto, kuris istoriškai buvo dabartinės Italijos teritorijoje, vaizdai talentingų scenografų buvo atkurti Kanadoje, Toronte, praėjusių metų pavasarį ir vasarą. Kinomanams gerų įspūdžių garantu turėtų tapti ir tai, kad filmo režisieriumi tapo „Absoliutaus blogio“ kūrėjas Paulas W.S. Andersonas.

Kruvinos gladiatorių kovos, paperkamas teisingumas bei prieš stichiją ir žmogaus galią kovojanti meilė filme „Pompėja“ Lietuvos kino teatruose žiūrovų lauks jau nuo  vasario 21 dienos.

Istorinio epo „Pompėja“ anonsas:

 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"