fbpx
Naujienos

Filme „Princesė Diana“ pagrindinį vaidmenį atlikusios Naomi Watts humoro jausmas panašus į velionės Velso princesės

Kadras iš filmo „Princesė Diana“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Princesė Diana“
„ACME Film“ archyvas

Kontroversiška ir ilgai laukta romantinė biografinė drama „Princesė Diana“ (angl. „Diana“) apie paskutiniuosius dvejus Velso princesės Dianos gyvenimo metus Lietuvos kino teatrus pasieks spalio 11 dieną. Įkūnyti pagrindinę heroję buvo patikėta aktorei Naomi Watts, kuri, pasak kolegų ne tik įdėjo visas pastangas kuo įtikinamiau perteikti istoriją, bet ir iš prigimties turėjo savybių, būdingų velionei princesei.

Kaip pranešė pramogų naujienų agentūra „BangShowBiz“, rugsėjo 28-ąją 45-ąjį gimtadienį švęsianti N.Watts pasižymi panašiu humoro jausmu kaip ir princesė Diana, kuri bičiulių kompanijoje nevengė pajuokauti ir labai žmogiškomis temomis. „Neabejotinai vienas Naomi ir Dianos panašumų tas, kad jos abi puikios pokštų pasakotojos ir abi mėgsta nevisai padorius juokelius“, – žurnalistams sakė režisierius Oliveris Hirschbiegelis.

Nors elegantišką ir viešumoje santūrią N.Watts toks atvirumas privertė nurausti, ji nesigėdijo pripažinti, kad kino kūrėjas sako tiesą. „Žinoma, kartais pajuokauju, kartais ir šiek tiek nepadoriai. Anksti ryte, filmavimo aikštelėje, prieš užkariaujant naują dieną! Diana iš tiesų taip elgdavosi, tai tiesa“, – sakė aktorė.

Žinoma moteris prisipažino neskaičiusi britų spaudos atsiliepimų apie filmą „Diana“, mat kritika buvo labai arši, o Velso princesės Dianos ir širdies chirurgo Hasnato Khano meilės istorija bei princesės žūtis tebėra skaudus tautos sopulys.

„Nesekiau atsiliepimų apie filmą, nemanau, kad tai būtų gera mintis. Žinojome, kad Anglijoje, Didžiojoje Britanijoje, žmonės jį sutiks labai ekstremaliai, labai jausmingai. Požiūris į jos istoriją žmonių mintyse skiriasi, bet neabejotinai jie į tai reaguoja labai jautriai, tarsi princesė Diana priklausytų jiems“, – kalbėjo N.Watts. Prancūzijos žurnalui „Voici“ ji teigė tikinti, kad viso pasaulio žiūrovai sugebės atrasti jautrių jos įkūnytos herojės ir princesės Dianos sąlyčio taškų bei pasimėgaus jausminga ir dramatiška istorija.

Filmas „Princesė Diana“ buvo kurtas daugiausia remiantis 2001-aisiais išleista Kate Snell knyga „Diana. Paskutinė jos meilė“ (angl. „Diana: Her Last Love“). Juostoje pasakojama apie laiką po princesės skyrybų su princu Charlesu. Daugiausia dėmesio skirta jos romanui su širdies chirurgu Hasnatu Khanu, kurį įkūnijo serialo „Dingę“ žvaigždė Naveenas Andrewsas, bei paskutiniajam moters vyrui – egpitiečio milijardieriaus Mohamedo Al-Fayedo sūnui Dodi Fayedui. Būtent su juo jiedu važiavo vienu automobiliu lemtingą 1997-ųjų rugpjūčio 31-ąją, kai jų automobilis rėžėsi į betoninę sieną viename Paryžiaus tunelių, o pora nuo patirtų sužalojimų mirė. Jautriame filme „Princesė Diana“ žiūrovai išvys O.Hirschbiegelio interpretaciją, kaip galėjo gyventi ir jaustis paparacų ir žiniasklaidos persekiota, tačiau pasauliui padėti taip troškusi princesė.

Lietuvos kino teatrus daugiau kaip 15 metų viso pasaulio smalsumą audrinusi elegantiškosios princesės Dianos meilės istorija pasieks spalio 11 dieną.

Filmo „Princesė Diana“ anonsas:

„CLINIC 212“ informacija

Komentarai