fbpx
Naujienos

Filme „Rizikinga erzinti diedukus 2“ vėl žudike tapusi Helen Mirren: „Aktoriams labai sunku išeiti į pensiją“

Kadras iš filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“
„ACME Film“ archyvas

Viena gražiausiai senstančių aktorių vadinama dama Helen Mirren visu savo žavesiu suspindės naujojoje veiksmo komedijoje „Rizikinga erzinti diedukus 2“ (angl. „RED 2“). Liepos pabaigoje Lietuvą pasieksiančioje juostoje samdomą žudikę suvaidinusi aktorė interviu „Daily Express“ prisipažino, kad jai, kaip ir kitiems aktoriams, dėl meilės kinui yra labai nelengva išeiti į pensiją.

67-erių kino žvaigždė teigė, kad pasirinkusiems aktorystę sunku atsisakyti savo darbo, o ir ji pati dar nesiskubina išeiti užtarnauto poilsio. „Sudėtinga paleisti tą kūrybinį procesą ir netekti viso dėmesio, prie kurio esi pratęs. Man patinka mintis pabūti pensininke, tačiau kuo arčiau tas laikas, tuo mažiau norisi iš tiesų ja tapti. Galbūt niekada ir neišeisiu į pensiją. Neįsivaizduoju, ką veikčiau, nes man labai patinka mano darbas“, – kalbėjo H.Mirren.

Žudikę vardu Viktorija filme „Rizikinga erzinti diedukus 2“ dar kartą įkūnijusi aktorė parodys turinti daug energijos ir suteiks žiūrovams ne vieną progą pasijuokti. „Filme Viktorija yra kažkuria prasme tarsi atsakinga už Frenko (akt. Bruce‘as Willisas) emocinį gyvenimą. Ji yra puikiai patyrusi, ką reiškia sumaišyti meilę ir darbą. Manau, kad geriausias dalykas, jog visi filmo herojai turi labai išskirtinius gyvenimus, tačiau tuo pačiu – visiškai įprastas problemas, kaip ir kiekvienas žiūrovas“, – sakė ji.

Beje, įdomu tai, kad H.Mirren 68-ąjį gimtadienį švęs liepos 26 dieną – būtent tuomet, kai įvyks lietuviškoji filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“ premjera.

Filme „Rizikinga erzinti diedukus 2“ pasirodo visas garbingas Holivudo žvaigždynas – be H.Mirren juostoje taip pat vaidina Bruce‘as Willisas, Mary-Louise Parker, Johnas Malkovichius, Anthony Hopkinsas ir Catherine Zeta-Jones.

Naujausiame veiksmo filme į pensiją išėję geriausi CŽV agentai sugrįžta į grėsmingą žaidimą – susivieniję į elitinę komandą jie mėgina atrasti dingusią nedidelę, bet labai pavojingą atominę bombą.

Filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai