fbpx
Naujienos

Filmo „2 naktys iki ryto” premjera tą pačią dieną kino teatruose ir internete

Kadras iš filmo „Dvi naktys iki ryto“  LKC archyvas
Kadras iš filmo „Dvi naktys iki ryto“
LKC archyvas

Rugsėjo 2 d. bendro lietuvių ir suomių filmo „2 naktys iki ryto“ premjera pasieks ne tik kino teatrus, bet ir kiekvienus namus ar mobilųjį įrenginį visoje Lietuvoje.

Nuo pirmosios premjerinės dienos filmą internetu galima legaliai stebėti arba atsisiųsti į savo kompiuterį naujoje filmų peržiūros platformoje „Namų kino pasaka“. Šis retai Lietuvoje įgyvendinamas modelis vadinamas „day-and-date release“. Tai filmo premjera, kuri vyksta vienu metu keliose platformose. Filmo peržiūra internete kainuos tiek, kiek vidutiniškai bilietas kino teatre – 5,50 Eur. Sumokėjus šį mokestį naudojantis banko kortele ar „Paypal“, filmą bus galima pažiūrėti per 48 valandas nuo pirmojo paleidimo.

„2 naktys iki ryto“ – tai pasakojimas apie romantišką dviejų nepažįstamųjų susitikimą svetimame mieste. Ji – prancūzė architektė, jis – didžėjus iš Suomijos. Ryte turėjęs pasibaigti vienos nakties pasimatymas netikėtai prasitęsia, kai dėl Islandijos ugnikalnio paleisto pelenų debesies pora įstringa Vilniuje. Subtilia aktorių vaidyba ir svajingais siaurų Vilniaus gatvelių vaizdais paperkantis filmas jau sulaukė pripažinimo tarptautiniuose Monrealio ir Valladolid festivaliuose

Nuolat pildomoje internetinėje „Namų kino pasakos“ platformoje kino mėgėjai gali surasti ir neseniai kino teatruose pasirodžiusį vasarišką romantinį pasakojimą „Kriaušių pyragėliai su levandomis“, ir šiaurietiško kino kolekciją iš festivalio „Scanorama“ programos.

Filmo anonsas: 

https://youtu.be/kYt4MMWeLxw 

Komentarai