fbpx
Naujienos

Filmo „Adelainos amžius“ anonse naujoji Lanos Del Ray daina „Life is Beautiful“ kelia šiurpuliukus ir gniaužia kvapą

Kadras iš filmo „Adelainos amžius“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Adelainos amžius“
„ACME Film“ archyvas

Amerikietė dainininkė ir dainų autorė Lana Del Rey – ne naujokė, kai kalbama apie bendradarbiavimą su kino kūrėjais. Jautrios ir romantiškos jos dainos papuošė ne vieną filmo garso takelį. Jos kūrinys „Young and Beautiful“ skambėjo juostoje „Didysis Getsbis“, o štai naujoji daina „Life Is Beautiful“ tapo gegužės 1-ąją Lietuvos kino teatrus pasieksiančio elegantiško filmo „Adelainos amžius“ (angl. „Age Of Adaline“) puošmena.

Kaip savo „Twitter“ paskyroje rašė Lana Del Rey, jai buvo garbė dirbti prie šios magiškos juostos. Romantinėje dramoje, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko aktorė Blake Lively, pasakojama apie moterį, kuri stebuklingai nustoja senti. Kūrinys „Life Is Beautiful“ skamba erdviai ir svajingai, jame atlikėja užsimena apie kasdienio gyvenimo grožį. Švelnūs styginiai ir varpelių skambesys sukuria ypatingą, bemaž užburiančią nuotaiką.

Lanos Del Rey dainos „Life is Beautiful“ ištrauką išgirsti galite čia:

Indiewire.com nurodoma, kad filmo „Adelainos amžius“ garso takelis, į kurį, beje, Lanos Del Rey daina nėra įtraukta, yra ypač turtingas ir kiek eklektiškas. Dėl to, kad pagrindinė herojė Adelaina keliauja per dešimtmečius, juostoje skamba tiek klasika tapusi muzika, tiek džiazas ir roko garsai. Žiūrovai išgirs tokius scenos grandus kaip Bobas Dylanas, Ella Fitzgerald, „Jefferson Airplane“ bei kur kas naujesnes mažiau žinomų autorių Nancy McCallion, „The Antlers“ ir Stepheno Lu kompozicijas.

Kadras iš filmo „Adelainos amžius“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Adelainos amžius“
„ACME Film“ archyvas

Filmo „Adelainos amžius“ kūrėjai daugelį kartų interviu pabrėžė, kad viena pagrindinių jų užduočių buvo ne tik sukurti įtikinamą siužetą, bet ir autentiškai perteikti visą šimtmetį besirutuliojančią Adelainos istoriją. Ypač svarbia šios herojės tapatybės dalimi tapo kintanti mada, subtiliai paliečianti jos šukuosenas bei elegantišką gerderobą.

Svajinga laikui nepavaldaus gyvenimo istorija su glėbiu meilės ir kruopele stebuklo – Lietuvos kinuose jau nuo gegužės 1 dienos.

Filmo „Adelainos amžius“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"