fbpx
Lietuviški filmai, Naujienos

Filmo ,,Amžinai kartu” kūrėjai su Lietuvos žiūrovais kalbėsis ne tik apie kiną

Gabija Jaraminaitė ir Giedrius Savickas filme ,,Amžinai kartu”
Fotografė Vilija Buivydė

Iki ilgai lauktos Linos Lužytės filmo ,,Amžinai kartu” premjeros liko mažiau nei dešimt dienų. Sausio 13 d. filmas bus pradėtas rodyti Lietuvos kino teatrų repertuaruose, o nuo sausio 10 dienos prasidės išskirtiniai filmo seansai, lydimi susitikimų su kūrybine komanda – aktoriais Dainiumi Gavenoniu, Gabija Jaraminaite, Rasa Samuolyte, režisiere Lina Lužyte bei prodiusere Dagne Vildžiūnaite.

Sausio 9 d. filmo komanda ir kviestiniai svečiai rinksis į raudonojo kilimo premjerą Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre, o štai antradienį, sausio 10 dieną, filmo kūrėjai vyks į susitikimus su žiūrovais Marijampolės ,,Spindulio” kino teatre ir Kaune esančiame „Forum Cinemas“. Marijampolėje vyksiančio seanso pradžia – 17:30, o Kaune žiūrovai laukiami 19:00 val.

Sausio 11 d., trečiadienį, pagrindinio vyro vaidmens atlikėjas Dainius Gavenonis vyks atsakinėti į Panevėžio žiūrovų klausimus. Premjerinis seansas kino centre „Garsas“ prasidės 18.30 val.

Ketvirtadienį, sausio 14 dieną, rengiami net trys filmo seansai, lydimi pokalbių su komanda. 17.00 val. į ,,Minijos” kino teatre prasidėsiantį seansą kviečiami Gargždų žiūrovai. 18:30 val. Klaipėdos Kultūros fabriko kino salėje įvyks filmo išankstinis rodymas bei susitikimas su žiūrovais, o Vilniaus gyventojai ir svečiai tą dieną laukiami ,,Skalvijos” kino  centre, kur 19.00 val. prasidės filmo seansas, o po jo lauks pokalbis su komandos nariais.

Sausio 18 dieną 18.00 val. į filmo premjerą ir susitikimą kviečia Ukmergės kultūros namai, o sausio 19 dieną 18.00 val. Utenos ,,Taurakalnio” kino teatras.

Filmas „Amžinai kartu“ pasakoja vienos šeimos istoriją. Žmona (akt. Gabija Jaraminaitė) – tobulą šeimą kurianti moteris. Vyras (akt. Dainius Gavenonis) – nepriklausomas kaskadininkas, žmonos nenorui vis sugrįžtantis į mylimą filmavimo aikštelę. Ir jų dukra (akt. Eila Grybinaitė), neapsikentusi gražių vakarienių ir amžino nesusikalbėjimo, vieną dieną pabėga ir praneša policijai, kad ji neturi tėvų. Bet moteris nepasiduoda – jos scenarijuje nelaimingų žmonių negali būti.

Komentarai