fbpx
Naujienos

Filmo „Anoniminis tėtis“ aktorius Chrisas Prattas: „Filmavimų metu pokštauti nebuvo kada – filmuoti Brukline pernelyg brangu“

Kadras iš filmo „Anoniminis tėtis“ ACME Film archyvas
Kadras iš filmo „Anoniminis tėtis“
ACME Film archyvas

Labai linksma komedija „Anoniminis tėtis“ (angl. „Delivery Man“), kurioje aktoriui Vince‘ui Vaughnui teko 533-ijų vaikų biologinio tėvo vaidmuo, į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau gruodžio 6 dieną. Geriausio pagrindinio herojaus draugo vaidmenį filme atliko Chrisas Prattas, papasakojęs apie juostos filmavimo subtilybes ir bendradarbiavimą su V.Vaughnu, kurio iki šio darbo apskritai nepažinojo.

Filme „Anoniminis tėtis“ Ch.Prattas įkūnijo advokatą ir vienišą keturių vaikų tėvą Bretą, besistengiantį bičiulį apsaugoti nuo kvailysčių. Jau dabar kino kritikai būtent šio aktoriaus vaidmenį vadina vienu šmaikščiausių naujajame filme. Ch.Prattą žiūrovai pažįsta iš juostų „Taikinys #1“ (angl. „Zero Dark Thirty“) bei „Žmogus pakeitęs viską“ (angl. „Moneyball“) su Bradu Pittu, taip pat JAV itin populiaraus komedijinio serialo apie valdininkus „Parks and Recreation“.

Daugiau kaip 27 kg dėl vaidmens filme „Anoniminis tėtis“ priaugęs Ch.Prattas portalui Screenrant.com teigė ryžęsis vaidmeniui todėl, kad yra didelis šio filmo režisieriaus Keno Scotto gerbėjas, taip pat jį suviliojo galimybė padirbėti su V.Vaughnu. Pastarasis yra vienas aktoriaus mėgstamiausių komikų.

„Iki tol nebuvau susitikęs su Vince‘u. Jis labai darbštus. Žinoma, buvo akimirkų, kai juokėmės susiėmę už pilvų, tačiau didžiąją dalį laiko susikaupę dirbome. Džiaugiuosi, jog dėl to, kad turėjome vaidinti geriausius draugus pasitaikė ne viena proga artimiau pabendrauti už filmavimo aikštelės ribų“, – pasakojo 34-erių Ch.Prattas. Jis, beje, yra aktorės Annos Faris vyras.

Pasak Ch.Pratto, pokštų ar kuriozų filmuojantis nebuvo, tačiau tam buvo svari priežastis. „Anoniminis tėtis“ buvo filmuojamas Brukline, Niujorke. Kiekviena sekundė buvo tokia brangi, kad negalėjome švaistyti nė akimirkos“, – sakė jis.

Filme „Anoniminis tėtis“ pasakojama apie Davidą (akt. V.Vaughnas), kuris neturi tobulo darbo, nėra perspektyvus ir neturi aiškaus gyvenimo tikslo. Regis, vienintelis dalykas, suteikiantis jo kasdienybei spalvų – mylimoji, tačiau ir ši toli gražu nėra tikra, kad Davidas galėtų būti jos gyvenimo vyras. Tačiau vyruko laukia staigmena – paaiškėja, kad prieš 20 metų tapęs anoniminiu donoru jis padėjo skirtingoms moterims susilaukti net 533-ijų vaikų…

Šimtai biologinių vaikų ir vienas, kol kas tėvu nemokantis būti vyras – nuo gruodžio 6 dienos Lietuvos kino teatruose nuotaikingoje komedijoje „Anoniminis tėtis“.

Filmo „Anoniminis tėtis“ anonsas:

ACME Film informacija

Komentarai