fbpx
Naujienos

Filmo apie istorines krepšinio rungtynes „3 sekundės“ premjeroje – ilgai lauktas Žilvino Trato ir Modesto Paulausko susitikimas

Filmo „3 sekundės“ premjera
Nuotraukos autorius: Augustas Didžgalvis

Vakar kino centre „Forum Cinemas Vingis“ įvyko išskirtinė sportinės dramos „3 sekundės“ premjera. Vakaro metu vėl susitiko krepšinio legenda Modestas Paulauskas ir jo personažą suvaidinęs aktorius Žilvinas Tratas.

Modesto Paulausko atvykimas buvo ilgai lauktas ir planuotas. Žmogus, pakėlęs krepšinio lygį Lietuvoje iki antrosios religijos, daug metų pats treniravęs krepšininkus, visų sutiktas labai šiltai, o vakaro metu nestokojo žurnalistų ir fotografų dėmesio.

Žilvinas Tratas, įkūnijęs M. Paulauską filme, kuriame sukasi realūs 1972-ųjų įvykiai, puikiai perteikė tą krepšininko charizmą. Premjeroje, lydimas būrio draugų ir artimųjų, aktorius spindėjo pakilia nuotaika, dalinosi įspūdžiais iš filmavimo ir ateities planų užuominomis.

Tarp svečių, atvykusių pasveikinti Ž. Tratą, buvo jo gera draugė TV žvaigždė Jolanta Leonavičiūtė, aktoriai Gražina Baikštytė, Dainius Martinaitis, Donatas Šimukauskas, režisieriai Emilis Vėlyvis, Jonas Vaitkus, Audrius Juzėnas, Algimantas Puipa su Janina Lapinskaite, modelis Tuen Simonas Pham, treneris Andrius Pauliukevičius, o taip pat visa krepšinio pasaulio žvaigždžių kompanija: Vidas Mačiulis, krepšininkai Saulius Kuzminskas, Žydrūnas Stankus, Tomas Purlys, Lietuvos krepšinio federacijos direktorius Mindaugas Špokas ir kiti.

Filmas „3 sekundės“ – tai naujausias kino kritikų ir žiūrovų gerai įvertintų bei itin sėkmingų rusų pramoginių filmų „Ekipažas“ ir „Legenda N.17“ kūrėjų darbas. Emocionali ir įtampą iki pat pabaigos išlaikanti veiksmo drama pasakoja apie JAV ir Sovietų Sąjungos krepšinio rinktinių susitikimą Miuncheno Olimpinėse žaidynėse. Sukrečiančios krepšininkų ir juos treniravusio trenerio istorijos papildomos tragiškais olimpinio miestelio teroro įvykiais ir neįtikėtina rungtynių atomazga.

Juostoje vaidina talentingi aktoriai – rinktinės trenerį įkūnija Vladimiras Maškovas, taip pat vaidina Andrejus Smoliakovas, Sergejus Garmašas. M. Paulauskas ir kiti istorinių rungtynių dalyviai aktyviai konsultavo filmo kūrybinę komandą. Dalis filmo filmuota Vilniaus gatvėse. Filme nusifilmavo dar du Lietuvos aktoriai – Andrius Paulavičius ir Edgaras Bechteris, taip pat atvykę į premjerą.

Filmą „3 sekundės“ su tikromis sportinėmis aistromis žiūrėkite Lietuvos kino teatruose nuo sausio 12 d.

Filmo „3 sekundės“ premjeros akimirkos. Nuotraukų autorius: Augustas Didžgalvis.

Komentarai