fbpx
Naujienos

Filmo „Baltųjų rūmų šturmas“ žvaigždė Channingas Tatumas gali pelnyti ne tik moterų numylėtinio, bet ir paauglių dievaičio vardą

Kadras iš filmo „Baltųjų Rūmų šturmas“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Baltųjų Rūmų šturmas“
„ACME Film“ archyvas

Raumeningi, vyriški, tvirti ir tuo pačiu labai žmogiški ir jautrūs – tokie aktoriaus Channingo Tatumo herojai.  Ne išimtis ir šiandien Lietuvos kino teatrus pasiekusi naujoji populiarių Holivudo filmų „Nepriklausomybės diena“, „Diena po rytojaus“ ir „2012“ kūrėjo Rolando Emmericho juosta „Baltųjų rūmų šturmas“ (angl. „White House Down“), kurioje Ch.Tatumas įkūnijo ne tik JAV prezidento gyvybę saugantį policininką, bet ir rūpestingą tėvą. Įtikinamą aktoriaus vaidybą itin šiltai įvertino paauglių auditorija – artėjančiuose „Paauglių pasirinkimo“ (angl. „Teen Choice“) apdovanojimuose jis nominuotas net penkiose kategorijose.

Šią savaitę buvo paskelbta paskutinioji apdovanojimų nominantų porcija. Iki šiol jau buvo žinoma, kad 33-ejų aktorius grumsis „Choice Male Hottie“ (liet. karščiausio vyruko) ir „Choice Movie Scene Stealer“ (liet. daugiausia dėmesio sulaukusio antraplanio filmo aktoriaus) kategorijose už vaidmenį filme „Eilinis Džo. Kerštas“. Juosta „Baltųjų rūmų šturmas“ Ch.Tatumui atnešė dar tris nominacijas: „Choice Summer Movie Star: Male“ (liet. vasaros kino žvaigždė-vyras), „Choice Movie: Chemistry“ (liet. chemija ekrane – už komandinį darbą su Jamie Foxxu) ir itin linksma „Choice Movie: Hissy Fit“ (liet. netikėtas emocijų proveržis). Negana to, pats filmas buvo nominuotas „Choice Summer Movie: Action“ (liet. geriausio vasaros veiksmo filmo) kategorijoje.

Praėjusiais metais žurnalo „People“ seksualiausiu pasaulio vyru paskelbtas Ch.Tatumas iš 2012-ųjų „Paauglių pasirinkimo“ apdovanojimų namo išsivežė net du banglentės formos trofėjus. Kiek jų jam atiteks šiemet, taps aišku rugpjūčio 11-ąją. Iki tol gerbėjai nuo 13 iki 19 metų gali balsuoti už nominantus tinklalapyje www.teenchoiceawards.com.

Beje, šią savaitę paaiškėjo ir kita detalė apie Ch.Tatumą – pasirodo „Forbes“ paskelbtame geriausiai uždirbančių aktorių sąraše jis užėmė garbingą antrąją vietą. Skelbiama, kad nuo praėjusių iki šių metų birželio jis uždirbo net 60 mln. JAV dolerių.

Veiksmo filmų mėgėjus ir Ch.Tatumo gerbėjus pradžiuginsiantis filmas „Baltųjų rūmų šturmas“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus. Įtraukiančiame trileryje žiūrovai išvys, kaip aktoriui teks gelbėti JAV prezidento (akt. J.Foxxas), dukters ir savo paties gyvybes bei parodyti neįtikėtiną drąsą, ryžtą ir ištvermę.

 

Lietuviškai titruotas filmo „Baltųjų Rūmų šturmas“ anonsas:

Komentarai