fbpx
Naujienos

Filmo „Dabar jau tikrai šikna“ aktoriai pasisakė, kuo galėtų pasitarnauti per pasaulio pabaigą

Kadras iš filmo „Dabar jau tikrai šikna“. ACME Film arhyvas.
Kadras iš filmo „Dabar jau tikrai šikna“. ACME Film arhyvas.
Kadras iš filmo „Dabar jau tikrai šikna“. ACME Film arhyvas.

Pagaliau Lietuvą pasiekė beprotiškai juokinga komedija suaugusiems „Dabar jau tikrai šikna“ (angl. „This Is The End“). Ši Evano Goldbergo bei komiko Setho Rogeno režisuota istorija apie pasaulio pabaigą kaip mat sulaukė puikių įvertinimų, buvo pakrikštyta juokingiausia vasaros komedija ir interneto filmų duomenų bazėje Imdb.com turi aukštą 7.9 balo įvertinimą. Apokaliptinis vakarėlis aktoriaus Jameso Franco namuose su būriu garsenybių nepaliks abejingų ir Lietuvoje.

Filme „Dabar jau tikrai šikna“ pasirodo daugybė iš skirtingų kino juostų pažįstamų aktorių. Be J.Franco ir S.Rogeno išlikti per apokalipsę mėgins Channingas Tatumas, Emma Watson, Jonah Hillas, Paulas Ruddas, Jasonas Segelas, Michaelas Cera, Jay Baruchelis ir net dainininkė Rihanna. Visi jie vaidina satyrines ir humoristines savo pačių versijas. „Kino studija buvo truputį išsigandusi, kai pamatė mūsų scenarijų ir mūsų humorą. Mes rizikavome, bet tokia rizika visuomet labai juokinga. Aktoriai psichavo, tad mes tik paaštrinome visą tai ir, pasirodo, tai buvo teisinga“, – kalbėjo vienas režisierių ir filmo aktorius S.Rogenas.

Dalis filmo aktorių su portalu Ew.com pasidalijo pasvarstymais, ką jie darytų ir kuo galėtų pasitarnauti, jei tektų išgyventi tikrą pasaulio pabaigą.

„Kas žino, kas nutiktų, jei apokalipsė būtų tikra. Galbūt būtent aš būčiau silpnoji grandis? Galbūt atsukčiau nugaras savo draugams ir tapčiau žmogėdra? Nors ne, kita vertus, esu mylėtojas, o ne valgytojas“, – mintimis dalijos komikas Danny McBride‘as.

„Pagėlbėčiau savo racionaliu mąstymu. Sukurčiau išlikimo strategiją. Padalinčiau visą savo maistą ir suskaičiuočiau, kiek dienų man liko, kiek, kada ir ko galiu suvalgyti. Už tokį pasiruošimą apokalipsei galima vertinti tik aukščiausiu balu“, – šmaikštavo aktorė Emma Watson, išgarsėjusi pirmūnės Hermionos Įkyrėlės vaidmeniu filmuose apie Harį Poterį.

„Nemanau, kad žmonės nori išgirsti anekdotų ar juokelių per pasaulio pabaigą. Deja, tai pagrindinis mano sugebėjimas. Tad turbūt būčiau prostitute“, – į kraštutinumus metėsi S.Rogenas.

„Aš būčiau žmogumi su liepsnosvaidžiu. Tai labai naudingas ginklas, nes jį galima pritaikyti daugelyje sričių. Atakos zona pakankamai plati, nors ir neįmanoma tiksliai nusitaikyti, bet bent jau nereikia prieiti arti priešo“, – savo įdėją pristatė Paulas Ruddas.

„Jau sugalvojau, kokį ginklą aš pasirinksiu – trumpą dalgį, kuris būtų nuo mano riešo iki alkūnės. Taip galėčiau vienu metu ir kirsti, ir smūgiuoti“, – kovai nusiteikęs buvo Craigas Robinsonas.

„Mano žudanti intuicija būtų mano ginklas“, – teigė Jay Baruchelis.

Išgirdęs tokius kolegų žodžius, antrasis filmo režisierius E.Goldbergas įvertino, kad geriausius šansus išgyventi turi C.Robinsonas dėl jo tvirto stoto ir jėgos. O labiausiai nepasisekti turėtų „Dabar jau tikrai šikna“ vakarėlio rengėjui J.Franco. „Jamesas pirmas taps sekso vergu. Jis, jo nelaimei, tiesiog per gražus apokalipsei“, – juokavo E.Goldbergas.

Juokingiausia vasaros komedija suaugusiems „Dabar jau tikrai šikna“ nuo šiandien Lietuvos kino teatruose!

ACME FILM informacija

Komentarai