fbpx
Naujienos

Filmo „Didysis Getsbis“ garso takelyje Beyonce uždainavo Amy Winehouse hitą „Back to Black“

Kadras iš filmo „Didysis Getsbis“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Didysis Getsbis“
„ACME Film“ archyvas

Paaiškėjus, kad režisierius Bazas Luhrmannas pasamdė garsųjį prodiuserį Jay-Z dirbti prie jo itin laukiamo filmo „Didysis Getsbis“ (angl. „The Great Gatsby“) garso takelio, dauguma kino mėgėjų buvo suintriguoti ir laukė netikėtumų. Pasirodžius naujajam filmo anonsui jų lūkesčiai pasiteisino su kaupu – filme „Didysis Getsbis“ nuskambės visa puokštė itin populiarių atlikėjų balsų, o didžiausia staigmena tapo Beyonce ir reperio Andre 3000 iš dueto „OutKast“ drauge naujai perkurtas kūrinys.

Turbūt nenuostabu, kad Jay-Z dirbdamas prie filmo į talką pasikvietė ir dainingąją žmoną Beyonce, tačiau jos ir Andre 3000 pasirinkta daina bei šios interpretacija kaip mat tapo itin plačiai aptarinėjama internete. Duetas atliko netikėtą, džiazo motyvų pripildytą Amy Winehouse hito „Back to Black“ versiją. 2011-aisiais Beyonce ir Andre 3000 jau yra dirbę kartu prie atlikėjos kūrinio „Party“. Pasak Eonline.com šaltinio, „žiūrėdami filmą „Didysis Getsbis“ kinomylėtojai išgirs tamsią, lėtą, vos pažįstamą dainą „Back to Black“.

Kaip pranešė Antimusic.com, muzikinė filmo dalis bus išties stipri ir įdomi, tiek Lanos Del Rey, tiek „Florence + The Machine“ gerbėjai išgirs naujus atlikėjų kūrinius, taip pat nuskambės specialiai Jay-Z parašyta daina „100 $ Bill“. Beje, kalbama, kad filme gali nuskambėti ir Prince‘o, Lady Gagos, Fergie, Emeli Sande, Gotye ir Jacko White‘o kūriniai. Kino kritikai jau dabar sutinka, kad muzikinis naujojo B.Luhrmanno kūrinio apipavidalininmas savo turtingumu prilygs ryškiausių šiame filme vaidinančių aktorių būriui.

Naujasis, itin muzikalus filmo „Didysis Getsbis“ anonsas:


Šių metų Kanų kino festivalį gegužę atidarysianti B.Luhrmanno juosta „Didysis Getsbis“ sukurta pagal literatūros klasika laikomą Franciso Scotto Fitzgeraldo 1925-ųjų to paties pavadinimo romaną, kuris jau ne kartą buvo ekranizuotas ir rodomas kaip Brodvėjaus spektaklis. Naujosios ekranizacijos režisierius, australas B.Luhrmannas žiūrovams žinomas kaip neįtikėtino populiarumo sulaukusių filmų „Romeo ir Džiuljeta“, „Mulen Ružas“, „Australija“ kūrėjas. Pagrindinį milijonieriaus Džėjaus Getsbio vaidmenį filme atlieka Leonardo DiCaprio, jo mylimąją Deizę vaidina Carey Mulligan, o pasakotoją Niką įkūnija Tobey Maguire‘as. Į Lietuvą itin laukiama juosta atkeliaus tuoj po Kanų kino festivalio pradžios, gegužės 17 dieną.

Komentarai