fbpx
Naujienos

Filmo „Gravitacija“ žvaigždė Sandra Bullock sužerėjo ant spalio mėnesio „Vogue“ viršelio

Kadaras iš filmo „Gravitacija“ „ACME Film“ archyvas
Kadaras iš filmo „Gravitacija“
„ACME Film“ archyvas

Naujajame Alfonso Cuarono filme „Gravitacija“ (angl. „Gravity“), kuriam pagyrų nepagailėjo pats Jamesas Cameronas, pasirodžiusi Sandra Bullock mėgaujasi pelnytu dėmesiu – kritikai geriausiais vertinimais palydėjo jos pasirodymą juostoje, o mados pasaulis visuomet elegantišką ir moterišką aktorę tiesiog apipylė pasiūlymais pasirodyti ant žurnalų viršelių.

Švytinti ir gerokai jauniau atrodanti 49-erių S.Bullock ypač žavinga ant spalio mėnesio „Vogue“ žurnalo viršelio. Jam moteris nusifotografavo su gundančia, visą nugarą apnuoginančia dizainerio Marco Jacobso kurta sidabrinių žvynelių suknele. Aktorei ypač tiko ir stilistų parinkta trumpų plaukų šukuosena, atidengusi grakštų jos kaklą ir išryškinusi veido bruožus, nors dalis komentuotojų tokį pasirinkimą sukritikavo.

Ne paslaptis, kad „Vogue“ viršelis – vienas trokštamiausių JAV pramogų pasaulyje, tad nenuostabu, jog kone kiekvieną jų lydi apkalbos ir gandai. Šįsyk puse lūpų buvo kalbėta, kad S.Bullock jis buvo pasiūlytas po to, kai popdainininkė Miley Cyrus surengė itin vulgarų šou MTV Muzikinių vaizdo klipų apdovanojimų metu, mat neva būtent jauna žvaigždutė turėjo papuošti naująjį „Vogue“.

Tačiau net jei tai tiesa, vargu ar kas gailisi, kad buvo pasirinkta „Gravitacijos“ žvaigždė S.Bullock. Aktorė ant amerikietiškojo „Vogue“ viršelio pasirodė jau penktąsyk. Pirmą kartą tokios garbės ji nusipelnė dar 1998-aisiais. Šįsyk ją fotografavo žymus menininkas Peteris Lindberghas. Beje, mados tinklaraštininkai negailėjo „Vogue“ komplimentų pasirinkus brandžią viršelio heroję, mat S.Bullock yra gerokai vyresnė už dažniausiai ant „Vogue“ viršelio pasirodančias moteris, kurių amžiaus vidurkis – 31-eri metai.

Venecijos kino festivalį atidariusiai A.Cuarono juostai „Gravitacija“ pranašaujama ne viena „Oskarų“ nominacija, viena jų – už įtaigią S.Bullock vaidybą. Drauge su ja įspūdingame veiksmo trileryje pasirodo George’as Clooney. Abu aktoriai įkūnijo astronautus, po katastrofos dreifuojančius atvirame kosmose. Lietuvos kino teatrus juosta pasieks spalio 4 dieną.

Filmo „Gravitacija“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai