fbpx
Naujienos

Filmo „Need for speed. Ištroškę greičio“ anonse – keršto ištroškusi serialo „Bręstantis blogis“ žvaigždė Aaronas Paulas

Kadras iš filmo „Ištroškę greičio“ „ACME Films“ archyvas
Kadras iš filmo „Ištroškę greičio“
„ACME Films“ archyvas

Itin populiarus kompiuterinis žaidimas „Need for Speed“ jau kitų metų kovą pasieks kino teatrus filmo pavidalu ir Lietuvoje vadinsis „Need for speed. Ištroškę greičio“. Jau galima žvilgtelėti ir į naująjį, lietuviškai titruotą filmo anonsą, kurio centre – ne tik galingi ir supergreiti automobiliai, bet ir puikiai pasauliniu hitu tapusio serialo „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) gerbėjams pažįstamas aktorius Aaronas Paulas.

Kino studijos „DreamWorks“ ir kompiuterinių žaidimų kompanijos „Electronic Arts“ drauge kurtame filme bus pasakojama dramatiška ir veiksmo kupina Tobio Maršalo (akt. A.Paulas) istorija. Jis – ką tik iš kalėjimo paleistas gatvės lenktynių asas. Už grotų jis pateko dėl turtingo verslo partnerio pinklių ir dabar vyras pasiryžęs kerštui.

Siekdamas atlyginti už savo skriaudas jis prisijungia prie šalies mastu vykstančių lenktynių. Tačiau buvęs partneris taip pat nepėsčias. Jis sužino apie grėsmingą įskaudinto ir nukentėjusio Tobio planą ir paskelbia milžinišką atlygį už jo galvą. Beprotiškos lenktynės prasideda. Išsigelbėti padės tik stulbinantis greitis ir ryžtas.

Įvairiuose JAV kampeliuose filmuotoje juostoje „Need for speed. Ištroškę greičio“, režisieriaus Scotto Waugho teigimu, kaip niekada daug autentikos, tad žiūrovų laukia tikra lenktynių atmosfera. „Pasodinsiu žiūrovus į supergreitą automobilį ir leisiu jiems skrieti daugiau kaip 300 km per valandą greičiu“, – žada jis.

Trumpas filmukas, kuriame galite išvysti „Need for speed. Ištroškę greičio“ filmavimų užkulisius:


Aštrių emocijų, variklių riaumojimo ir kraują kaitinančio veiksmo kupinas filmas Lietuvos kino teatrus pasieks kitų metų kovo 14 dieną.

„Need for speed. Ištroškę greičio“ anonsas:

„ACME Films“ informacija

Komentarai