fbpx
Naujienos

Filmo „Nesamasis laikas“ kūrėjai atvyksta į Panevėžį

„Nesamasis laikas“ plakatas „Meed Films“ archyvas
„Nesamasis laikas“ plakatas
„Meed Films“ archyvas

Pavasaris prasidės naujausio lietuviško filmo „Nesamasis laikas“ kūrybinės komandos maratonu po Lietuvą. Jau kovo 1 d. „Nesamojo laiko“ kūrėjai atvyksta į Panevėžį, kur kino centre „Garsas“ ne tik pristatys naujausią savo darbą, bet ir bendraus su žiūrovais, diskutuos apie filmo kūrybinius užkulisius.

„Skleisdami žinią apie „Nesamąjį laiką“ sakome, kad tai filmas apie jus ir apie mus. Todėl mums, filmo kūrybinei komandai, labai svarbu žinoti, ką apie jį manote jūs, mieli žiūrovai. Kviečiame jus kartu pasižiūrėti filmo ir nuoširdžiai apie jį padiskutuoti. Pažadame atsakyti į visus klausimus ir būti atviri,“ – šypsodamasis sakė filmo režisierius `.

Filmas „Nesamasis laikas” pasakoja apie trisdešimtmetį Tadą – aktyvų, daug dirbantį, mažai miegantį ir nuolatos užsiėmusį miesto žmogų, neberandantį laiko paklausti savęs, kodėl nesusikalba su žmona, nepaskambina tėvams ir neturi ką pavadinti draugu. Šį nevaldomą Tado bėgimą sustabdo lemtinga avarija, o likimas įteikia neįkainojamą dovaną – jo gyvenimą pakeičiantį susitikimą su seniai prarastu vaikystės draugu.

Filmo premjerinis seansas ir jauki diskusija su filmo komanda vyks kino centre „Garsas“, šeštadienį, kovo 1 d., 19.00 val.

Filmo anonsas:

Daugiau informacijos apie filmą „Nesamasis laikas“ rasite apsilankę

www.garsas.lt arba https://www.facebook.com/nesamasislaikas

 

Komentarai