fbpx
Naujienos

Filmo „Paskutinį kartą Vegase“ aktoriai labiau bijojo nemaloniai elgtis su reperiu 50 Cent nei su kino legenda Robertu De Niro

Kadras iš filmo  „Paskutinį kartą Vegase“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Paskutinį kartą Vegase“
„ACME Film“ archyvas

Naujoji komedija „Paskutinį kartą Vegase“ (angl. „Last Vegas“) kino gurmanams parodys iki šiol neregėtą Holivudo legendų susivienijimą. Net keturi itin garsūs aktoriai Michaelas Douglasas, Robertas De Niro, Morganas Freemanas bei Kevinas Kline‘as nuo lapkričio 8 dienos juokins Lietuvos žiūrovus pakvietę juos į pašėlusį vakarėlį Nuodėmių mieste – Las Vegase. Du antraplaniai filmo aktoriai Romany Malco ir Jerry Ferrara žurnalistams papasakojo, kad naujosios juostos filmavimo aikštelėje tvyrojo puiki ir itin draugiška atmosfera.

Kaip interviu portalui Popsugar.com sakė R.Malco ir J.Ferrara, jiedu puikiai jautėsi tapę šio filmo dalimi, nors iš pradžių ir negalėjo patikėti, turėsiantys prieš kameras apsižodžiuoti su kino industrijos grandais.

„Tačiau kad ir ką buvome galvoję prieš filmavimus, buvo kur kas sudėtingiau nepagarbiai kalbėti su reperiu 50 Cent nei su keturiais pagrindiniais aktoriais. R.De Niro ir kiti padarė viską, kad kūrybinė grupė nejaustų, jog jie yra kuo nors viršesni už kitus. Visi bendravome kaip lygūs su lygiais. Net kartu su Michaelu, Robertu ir kitais vyrukais žiūrėjome filmukus „YouTube“, iki šiol sunku tuo patikėti“, – pripažino R.Malco. Jam ir kolegai J.Ferrara komedijoje „Paskutinį kartą Vegase“ teko mulkių vaidmuo, jiems teko šaipytis ir apsižodžiuoti su ekrano legendomis. „Mėginau elgtis kaip tikras mulkis, juk to iš mūsų herojų ir reikėjo“, – juokėsi J.Ferrara, kuris filme gauna kumščiu nuo „senuko“ R.De Niro.

R.Malco pridūrė, kad jam sakyti grubius žodžius epizodinį vaidmenį atlikusiam reperiui 50 Cent buvo sunkiau dėl to, kad jis yra susikūręs „labai kieto vyruko“ įvaizdį. „Režisieriui reikėjo žmogaus reperio vaidmeniui, R.De Niro tiesiog surinko 50 Cent numerį mobiliuoju, pasiūlė jam rolę ir šis akimirksniu sutiko. Tuoj suderino privatų skrydį ir kitas detales. Tačiau kai man reikėjo su juo susidurti, buvo kur kas sudėtingiau nei su mūsų kino grandais. Kodėl? Maniau, kad jis man užtvos, jei elgsiuos nepagarbiai“, – pasakojo aktorius.

Keturi prestižinių JAV Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų, „Oskarų“, laureatai M.Douglasas, R.De Niro, M.Freemanas bei K.Kline‘as ruošiasi pamišusiam vakarėliui filme „Paskutinį kartą Vegase“, kurį Lietuvos žiūrovai išvys jau nuo lapkričio 8 dienos. Ketveriukė žada šėlti taip, lyg jie tebebūtų 20-ies. Bilis (akt. M.Douglasas) pagaliau susiruošė vesti, o ištikimi draugai padės jam atsisveikinti su laisve triukšmingame, išdykusiame ir spalvingame Las Vegase, kuriame, kaip žinia, be nuotykių neapsieina.

Filmo „Paskutinį kartą Vegase“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai