fbpx
Naujienos

Filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ žvaigždė kardinaliai pakeitė išvaizdą

Aktoriai Jamie Dornanas ir Dakota Johnson

Paskutinę sausio dieną internete pasirodė filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ žvaigždės, aktoriaus Jamie Dornano nuotraukos, kuriose jis – kardinaliai pakeitęs įvaizdį. Los Andželo oro uoste paparacių užkluptas aktorius, šiuo metu dalyvaujantis pasauliniame filmo „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ (angl. „Fifty Shades Darker“) premjerų ture, galvą nusiskuto plikai, tačiau liko ištikimu vešliai barzdai ir ūsams. Netrukus pasikeitusio aktoriaus nuotraukos atsidūrė ir jo Instagram paskyroje. Nepaisant gana kardinalių pokyčių, aktoriaus gerbėjai juos sutiko šiltai – filmo premjeros dieną Los Andžele netilo gerbėjai šūksniai, o moterys tikino, jog dabar vyras tapo „dar šarmingesniu“. Apie bręstančius iš valiūkiško gražuolio „blogu berniuku“ virtusio J. Dornan pokyčius kalbos Holivude netilo jau kurį laiką. Anot vienos versijų, pasikeitusi aktoriaus išvaizda – būsimo vaidmens filme „Robinas Hudas“ pasekmė, tuo tarpu kiti tikina, jog tokie pokyčiai tėra būdas nusikratyti Kristiano Grėjaus šešėlio. Tokią nuomonę patvirtina ir viename interviu aktoriaus išsakyta nuomonė, jog filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ jo įkūnytas personažas nekelia jam jokių simpatijų ir tai toli gražu nėra tas vyrukas, su kuriuo aktorius galėtų įsivaizduoti save laiką leidžiant bare. „Mano draugų rate visi žmonės – lengvai bendraujantys, mėgstantys juoktis ir linksmai leisti laiką, tačiau Kristianas – visiškai kitoks, tad neįsivaizduoju jo tarp mūsų“, – žurnalui GQ pasakojo J. Dornan, dažname interviu pabrėžiantis savo nemeilę jį išgarsinusiam personažui.

Vasario 10-ąją kino ekranus Lietuvoje pasieks antrasis trilogijos filmas „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“. Pirmosios dalies pabaigoje išsiskyrę, Ana ir Kristijanas netrukus supranta, kad negali vienas be kito. Siekdamas susigrąžinti mylimąją, Kristijanas sutinka su Anos sąlygomis ir apriboja savo seksualinius poreikius vardan normalių, labiau tradicinių santykių.

Tačiau naujajame santykių etape netrukus atsiranda ir naujų problemų. Anos dėmesio ima siekti naujas jos viršininkas Džekas, taip sukeldamas Kristijano pavydą. Anos problemos įsikūnija dviejose moteryse iš mylimojo praeities. Dabartinė Kristijano verslo partnerė Elena (akt. Kim Basinger) kažkada buvo toji moteris, kuri supažindino naivų vaikiną su rafinuotais sekso žaidimais. Negana to, į Kristijano gyvenimą sugrįžta ir ankstesnė jo simpatija. Ar sugebės mylimieji nugalėti iškilusias problemas ir surasti juos abu tenkinantį santykių receptą? 

Filmo anonsas:

 

Komentarai