fbpx
Lietuvių kino filmai, Naujienos

Filmo „Tyli naktis“ dialogai skamba ir SEL hite (vaizdo klipas su filmo fragmentu)

Kostas Smorigina.
Nuotraukos autorius – Algimantas Aleksandravičius

Kitų metų sausio 18 d. kino teatruose pasirodysiančios Mario Martinsono erotinės dramos „Tyli naktis“ garso takelį kūrė vienas garsiausių šiuolaikinio lietuviško muzikinio pasaulio vardų Mario Basanov, o jam talkininkavo Justė Arlickaitė-Jazzu ir Egidijus Dragūnas-Sel. Pastarasis taip susižavėjo filmu, kad net įtraukė „Tyli naktis“ dialogo fragmentą į vieną naujausių savo hitų „Aš tikiu tavim“.

„Šią dainą įrašinėjau tuo metu, kai buvo kuriama muzika filmui. Pažiūrėjęs pirmą juodraštinę „Tyli naktis“ versiją pagalvojau, kad merginų (aktorės Viktorija Kuodytė  ir Valda Bičkutė) dialogo ištraukos puikiai tiktų mano naujam kūriniui. Mane užbūrė ir jų balsai, ir scenos atmosfera, ir pasakyti tekstai. Tad paėmiau, ir panaudojau,“- sakė E. Dragūnas.

„Apskritai, „Tyli naktis“ – vienas geriausių pastarųjų metų filmų. Tiesą sakant, tik todėl ir sutikau prisidėti prie šio projekto. O, taip, čia daug kontraversiškų, susimąstyti verčiančių dalykų, bet kartu daug ironijos, sarkazmo. Sakyčiau, tobulas pramogos ir rimto kino derinys,“ – pridūrė atlikėjas.

Skaitytojų dėmesiui – į dainą „Aš tikiu tavim“ patekęs filmo fragmentas. „Tyli naktis“ nacionalinė premjera įvyks sausio 18 d.

Filmo fragmentas iš SEL dainos:

Filmo anonsas:

 

Meed Films informacija

 

Komentarai