fbpx
Naujienos

Filmo „Vonka“ kūrėjams daugiausiai problemų kėlė šokoladas: Timothée Chalamet ne kartą teko kreiptis pagalbos

Kadras iš filmo „Vonka“

Pamenate istoriją apie neturtingą berniuką Čarlį, kuris radęs auksinį bilietą laimėjo apsilankymą stebuklingame šokolado fabrike? Ir to fabriko savininką, ekscentriškąjį Vilį Vonką? Prieš šias Kalėdas „Meškiuko Padingtono“ režisierius ir „Hario Poterio“ prodiuseris dovanoja nuostabią progą pamatyti, nuo ko viskas prasidėjo. Gruodžio 15 dieną į kino teatrus atkeliauja tiek originalo kalba su subtitrais, tiek ir įgarsintas lietuviškai nuotykių filmas „Vonka“, kuriame išvysime tokias kino pažibas kaip Hugh Grantas, Rowanas Atkinsonas, Timothée Chalamet bei Olivia Colman. Tiesa, ne visiems kūrybinės komandos nariams po filmavimų liko tik malonūs prisiminimai ir prie to labiausiai prisidėjo… šokoladas!

Pavyzdžiui, režisierius Paulas Kingas per visą juostos kūrimo laikotarpį priaugo daugiau nei 20 kilogramų.

„Stebuklas, kad Timothée Chalamet išliko toks lieknas ir gražus. Aikštelėje mes buvome nusamdę šokolado meistrus, kurie kasdien gamino įvairius šokolado gaminius, o mes juos, žinoma, ragavome. Tų saldėsių skonis buvo daug geresnis, nei reikėjo filmo scenoms. Aktoriams buvo tikrai sunku nesusigadinti figūrų“, – pasakodamas juokėsi režisierius.

Pagrindinė filmo žvaigždė T. Chalamet, kaip atskleidžia kūrėjai, buvo ne kartą pasijutęs prastai būtent dėl to, kad padaugino saldumynų.

„Buvo, kai net turėjome stabdyti filmavimus, nes Timothée sunegaluodavo. Turint galvoje, kiek jam teko ragauti tų šedevrų, tikrai nėra nieko keisto. Visi mes turime savo silpnybių. Tikiuosi, kad aktoriai labiau prisimins geras patirtis bei skanumynų skonį nei tuos kartus, kuomet teko ieškoti medikų pagalbos“, – sakė P. Kingas.

Juosta „Vonka“ pasakos apie svajoti, keliauti ir šokoladą gaminti mėgstantį jaunąjį Vilį, kuris atvyksta į Londoną. Jo didžiausia svajonė – atidaryti nuosavą šokolado parduotuvėlę, tačiau tam pasipriešina garsūs Londono šokolado pirkliai, nenorintys, kad kažkoks nepažįstamasis imtų kenkti jų verslui.

Žinoma, svajotojo Vilio tai nesustabdys. Pasitelkęs visas kelionėse įgytas žinias, truputį magijos ir naujai surastų bičiulių – keistų mažų Umpa-Lumpa žmogeliukų – pagalbą, Vilis Vonka imasi darbo.

Saldi, stebuklinga, kvapą gniaužianti ir magijos kupina istorija visai šeimai „Vonka“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo gruodžio 15 dienos.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"