fbpx
Naujienos

Filmo „Žmogus iš plieno“ gerbėjams – Supermeno „S“ raidės paslaptis ir daugybė nematytų kadrų 13-os minučių filmuke

Kadras iš filmo „Žmogus iš plieno“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Žmogus iš plieno“
„ACME Film“ archyvas

Birželio pabaigoje Lietuvą pasieks naujasis filmas apie Supermeną – „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“), kurį režisavo filmų „300“ bei „Stebėtojų lyga“ kūrėjas Zackas Snyderis. Prie naujojo kino epo gimimo prisidėjo ir juostos prodiuseriu tapęs garsusis „Tamsos riterio“ trilogijos režisierius Christopheris Nolanas. Nekantraujančių gerbėjų džiaugsmui filmo „Žmogus iš plieno“ komanda pristatė naują 13-os minučių trukmės filmuką, kuriame galima sužinoti netikėtų smulkmenų bei išvysti dar daugiau detalių apie filmo herojus ir filmavimų užkulisius.

„Warner Bros.“ Išplatintame vaizdo klipe pasirodo praktiškai visi filmo aktoriai. Jie dalijasi savo mintimis apie Supermeną, pateikia savuosius istorijos vertinimus trumpose interviu ištraukose. Milžiniškus juostos mastus galima pamatyti akimirkose iš filmavimo aikštelės, o meistrų kruopštumą įvertinti stebint kostiumų dailininkų darbą.

„Tai istorija, peržengusi laiko ribas“, – tikina aktorė Amy Adams, o Supermeną įkūnijantis Henry Cavillas drauge su režisieriumi Z.Snyderiu pasakoja, kad šis neįtikėtinų galių turinti herojus itin stiprus tik išoriškai – jo viduje verda žmogiški jausmai ir abejonės.

Pasak filmo scenaristo Davido S.Goyerio, šįsyk buvo stengiamasi Supermeną sukurti itin tikrą, tinkantį šių dienų pasauliui, leisti kiekvienam žiūrovui pasijusti šios istorijos dalimi. Klipe paaiškinama ir Supermeno kostiumą puošiančios „S“ raidės paslaptis.

Naujasis 13-os minučių trukmės klipas apie filmo „Žmogus iš plieno“ kūrimą:

Jau dabar vasaros kino hitu vadinamame naujajame Z.Snyderio filme „Žmogus iš plieno“ pasirodo išties puiki aktorių komanda: H.Cavillas, A.Adams, Michaelas Schannonas, Kevinas Costneris, Diane Lane, Laurence‘as Fishburne‘as, Russellas Crowe ir kiti. Itin laukiamoje juostoje Supermenui ne tik teks kovoti su savimi, bet ir pasipriešinti piktavaliam niekšui Generolui Zodui iš jo gimtosios Kriptono planetos.

Veiksmo, nuotykių ir specialiųjų efektų kupinas kino epas „Žmogus iš plieno“ Lietuvos kino teatrus pasieks birželio 28 dieną.

Filmo „Žmogus iš plieno“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai